Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Маленький ліхтарник (20 лютого)

У ті часи, коли ліхтарі запалювали вогнем. вулицями щовечора ходили ліхтарники і приносили світло у кожний провулок. Жив тоді маленький ліхтарник: щуплий дідок низького зросту. Щовечора він обходив провулки, черкав сірником по підошві і запалював ліхтарі. І кожна темна вуличка ставала яснішою ніж зазвичай.

Діти називали його карликом, а дорослі – ледацюгою. Тому він виходив на двір тільки вечорами, коли запалював ліхтарі, а опісля милувався нічним небом. Щоразу черкаючи сірником по підошві малий ліхтарник ставав нижчим на зріст. Одного разу до нього прийшов незнайомець і спитав:

-          Як ти можеш так жити? Ти ж зовсім зникнеш. Ти не шкодуєш свого життя для людей. а вони платять тобі лиш кривдою. Несправедливо це, неправильно.

На це він відповів:

-          Якщо я не буду запалювати ліхтарі, то люди залишаться без світла. І якщо хтось ітиме вночі темною вулицею. то хіба дійде до дому? Так буде блукати до ранку. Хіба це справедливо?

І малий дідок далі черкав сірником по підошві та малів зростом поки не зник взагалі. Ніхто і не помітив, що немає старого чоловіка. Однак всі помітили відразу, що вечорами дуже темно.

Кожна людина в житті значить дуже багато. Кожна людина, навіть якщо сама цього не помічає. приносить світло в життя інших. І якщо не стане людини, комусь потемнішає в житті.

«365 притч на щодень» – видавництво «Свічадо» 2013  (с)

Джерело: Оранта

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− один = 6

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>