Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Соціальне життя

Майстерна гра у другому турі чемпіонату з міні-футболу «Копа»

22 жовтня 2014 року відбувся другий тур чемпіонату з міні-футболу «Копа», участь у якому приймали: «Мрія» – «Форвард» та «Сила» – «Авангард».

Другий тур запам’ятався запеклою боротьбою чотирьох команд і непередбачуваним результатом. Отже, у поєдинку «Сила» – «Авангард» команда з Журавно «Авангард» потішила нас своєю кращою формою. Нагадаємо, старт сезону для авангардівців завершився нищівною поразкою з рахунком 8:3. Перший тайм другого туру завершився з рахунком 1:2, на користь «Авангарду».

Хоча «Сила» в першому турі теж запам’яталась не так хорошою грою, як порушеннями та травмою одного з гравців, в другому турі вони себе показали більш ніж достойно. Трішки «не дотиснули» у другому турі хлопці з команди «Сила» і для них цей тур також завершується поразкою. У поточному турі «Сила» у свої ворота пропускає 5 голів.

Другий тур для команд «Сила» – «Авангард» завершується перемогою авангардівців з результатом 4:5. У першому турі команда «Форвард» зарекомендувала себе як одна з найкращих і лідируючих команд, адже не кожному до снаги перемогти з рахунком 23:0.

В другому турі «Форвард» зустрівся з «Мрією». Цей поєдинок без сумніву можна назвати «битвою титанів», де у першому таймі сильнішою виявилась «Мрія». Завершується перший тайм з рахунком 1:0, в якому «Мрія» показала нам технічну і тактичну майстерність. У другому таймі продовжувалась запекла боротьба між командами. «Форвард» деякий час лідирував, але в результаті перемогти не судилось. З рахунком 3:2 перемогу святкує «Мрія».

Загалом хлопці показали гарну гру, впродовж якої тримали в напрузі усіх глядачів, тож щиро зичимо працювати в тому ж дусі, не розслаблятись, викладатись на всі 100% та показувати щоразу кращий результат.

Нагадаємо,третій тур з міні-футболу «Копа» серед дітей-сиріт відбудеться 29 жовтня 2014 року о 15:00.