Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Львівські сироти відчули себе зірками футболу на «Арені-Львів»

18 жовтня 2014 року на «Арені-Львів», під час матчу «Шахтар»-«Волинь», відбулася презентація Кубку чемпіонату з міні-футболу «Копа».

Також, за підтримки ФК «Шахтар», на цей матч  було виділено 80 квитків для дітей-сиріт. П’ять команд, чотири з яких вже продемонстрували  нам свою майстерну гру 15 жовтня 2014 року в  І турі чемпіонату з міні-футболу «Копа», вболівали за ФК «Шахтар».

Вже в першому таймі «гірники» вириваються вперед. Заряджені позитивом і несамовитою енергією після першого тайму, юні футболісти  виходять на футбольне поле «Арени-Львів».  На футбольному полі діти мали змогу побачити свого кумира – півзахисника ФК «Шахтар» Тайсона, який вручив їм кубок.

Щасливі очі дітей виказували справжнє щастя від хорошої гри, а також від отриманих від ФК «Шахтар» подарунків.

Нагадаємо, що з 15 жовтня 2014 року у Львові стартував чемпіонат з міні-футболу «Копа» серед дітей з інтернатів, за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту м. Львова. Титульний партнер чемпіонату – ФК «Шахтар».

П`ять команд, серед яких: «Авангард» ( Журавно), «Леви» (Новий Милятин), «Сила» (Брюховичі) та «Мрія» (НРЦ «Мрія»), зійдуться в наступних іграх, щоб показати свою майстерність та здобути перемогу.

Другий тур відбудеться 22 жовтня 2014 року о 15:00, тож побажаємо командам сили, сумлінної праці, хорошої гри у боротьбі за Кубок.  І нехай переможе найкращий.

Подоляк Христина

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *