Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Львівські сироти відвідають Форум видавців (ОНОВЛЕНО)

10–13 вересня 2015 року, у рамках 22-го Форуму видавців у Львові, у Державному природничому музеї (вул. Театральна, 18) та Національному музеї ім. А. Шептицького (пр. Свободи, 20) відбуватиметься Дитячий майданчик.

Участь у заході також братимуть вихованці львівських сиротинців. Програма, а це близько 400 заходів, розрахована на дитячу аудиторію віком 3-15 років, а також їх батьків і вихователів. Кожен учасник Дитячого майданчику – стає творцем власної історії. На вході дитина отримує книгу-буклет, яка допомагає їй пройти усі блоки фестивалю. Відтак, приймаючи активну участь у різних локаціях, малеча збирає відзнаки до своєї книги. Чим більше відзнак буде зібрано – тим більші шанси виграти приз.

Дитина таким чином стає літературним героєм, що мандрує розділами своєї книги – просторами фестивалю. Зустрічі з авторами, ілюстраторами, дослідниками, літературні читання, літературні майстерні і конкурси, літературний простір, акція “Книжка від зірки”, музейний квест, науковий простір “Сучасна алхімія”, простір майстер-класів, тематичний простір “Малеча”, ігровий простір, заходи для батьків – все це та багато іншого – на Дитячому майданчику.

Більше інформації про Дитячий Майданчик можна переглянути у презентації, детальна програма Дитячого Форуму – у документі.

Про сам Книжковий Форум дізнавайтесь на сайті.

Джерело: ГО “Форум видавців”

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Один коментар на “Львівські сироти відвідають Форум видавців (ОНОВЛЕНО)

  1. […] У суботу, 12 вересня, діти з Львівського дитячого будинку №1 (вул.Таджицька) побували на “Дитячому форумі”. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *