Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Львівські студенти відвідали сиріт

Волонтери “Центру Студентського Капеланства” відвідали сиріт у смт. Краковець Львівської області.

30 січня 2015 року волонтери “Центру Студентського Капеланства”, за сприяння благадійної організації “Турбота в дії”, відвідали спеціалізовану школу-інтернат у смт. Краковець Львівської області.

У гості студенти приїхали не з порожніми руками: діти отримали у подарунок м’які іграшки. Але на цьому приємності не закінчились: для вихованців провели майстер-клас із виготовлення сердечок із тканини. Кожен намагався зробити свій виріб якнайкраще, адже всі ці серця будуть передані військовим, які зараз боронять цілісність нашої держави на Сході.

“Мета таких поїздок – приділити трохи уваги дітям, які, на жаль, не отримують батьківського тепла. Вони завжди чекають на гостей. Їм дуже хочеться, що б з ними проводили час. Просто бавились в ігри та спілкувались”, – зазначила Богдана Карпа, студентка НУ “Львівська політехніка”.

Джерело: kapelanstvo.in.ua

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− п'ять = 1

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>