Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Соціальне життя

“Мрія” показує дива на полі. 3-й та 4-й тури з міні-футболу “Копа”

Відбулись чергові поєдинки у міні-футбольному турнірі “Копа”.

12 листопада 2014 року у 3 турі з міні-футболу «Копа» – Форвард виборює перемогу. «Форвард» переграли «милятинців» з рахунком 10:6. Події на полі відбувались досить динамічно. На 5 хвилині протистояння «Леви» відкривають рахунок, вивівши свою команду вперед. Але «Форвард» відразу ж побіг уперед відновлювати паритет. Команда «Форвард» діяла більш гостро та небезпечно, і в підсумку здобувають перемогу. Два влучні удари плюс автогол – навіть цього «форвардцям» не вистачило для перемоги.

19 листопада 2014 року у 4 турі зустрілися «Форвард» та «Авангард». Перший гол забиває «Форвард» за допомогою автоголу, потім рахунок стає 2:0, в результаті 1-й тайм завершується з рахунком 3:1 на користь «форвардців». Після відпочинку ситуація на полі дещо змінилась. «Авангард» перехопив ініціативу і його наполегливість дала результат. Матч завершується з рахунком 5:3 на користь «Авангарду». Матч дав чудову нагоду реабілітуватись команді з Журавно і продовжувати змагатись в наступних турах в цьому ж дусі.

У 4 турі також зустрілись команди «Мрія» та «Сила». «Силі» було нелегко протистояти суперникам, у складі яких багато міцних гравців. Нагадаємо, що «Мрія» ще не поступалась жодній команді за всі тури. Перший тайм завершується з рахунком 10:0 на користь «Мрії». У другому таймі «Сила» таки встигає забити гол, аби статистика не виглядала настільки зухвалою. Матч завершується з рахунком 10:1 на користь «Мрії».