Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Київські сироти – на відпочинок під Одесою

Сироти Дніпровського району відпочинуть під Одесою.

У Дніпровському районі питанню організації та забезпечення якісним оздоровленням якнайбільшої кількості дітей, особливо пільгових категорій, приділяється постійна увага.

З метою створення умов для повноцінного відпочинку, зайнятості та оздоровлення дітей міста Службою у справах дітей Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації було організовано оздоровлення маленьких дніпровчан. Нещодавно до закладу оздоровлення та відпочинку «Сперанца» Одеської області, Білгород-Дністровського району, смт Сергіївка відправлено 16 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Літні канікули неповторні миті життя кожної дитини, які залишаються в пам’яті спогадами, надають енергії та наснаги на наступний навчальний рік, а може й на все майбутнє життя.

Тому дітей в таборі очікує справжній відпочинок: тепле море, спортивні змагання, концерти, конкурси та вікторини, нові винаходи й розваги, дотепні вожаті та уважний персонал, нові друзі та незабутні враження.

Джерело: eveningkiev.com

Фото: img.happy-giraffe.ru

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× 7 = сорок дев'ять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>