Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Кулінарний гурток “Казанок” активно готується до випускного

Впродовж цього навчального року на кулінарний гурток “КАЗАНОК” до вихованців НРЦ “Мрія” та Львівської школи-інтернат №2 (Ліцей “Просвіта” Львівської міської ради) проходили різні шеф-кухарі, кондитери, аматори, які з радістю ділилися своїми кулінарними секретами та рецептами смачних страв. Щоразу це були цікаві та пізнавальні зустрічі. Діти активно долучалися до різних процесів, приймали усі поради. І завершенням даного курсу буде незабутній випускний, 22 травня, який передбачає різні сюрпризи. Один з яких –  друге видання книги рецептів “Кулінарний Порадник”, в якому зібрані найцікавіші рецепти та емоції, які діти готували та пережили на майстер-класах.

Попри  підготовку до випускного діти продовжують пізнати тонкощі кулінарії. У вівторок, 8 травня 2018 року, для кращих учасників “Казанка” були організовані майстер-класи у цікавих закладах Львова, а саме : вихованці НРЦ “Мрія” завітали у New York Street Pizza (Торговий центр Шувар), де вони мали нагоду самостіійно приготувати піцу та дізнатися багато цікавих фактів про цю страву. А вихованці ліцею відвідали реставрацію “Бачевських”, в якій вони вчились готувати різні коктелі та каву.

Вівторок продовжився у НРЦ “Мрія” навчанням від архітекторів Марії Гром та Марка Савицького, на якому дітворі показували як готувати “Рис смачний” та кошички . 10 травня 2018 року в на кухню “КАЗАНКА” у ліцей “Просвіта” завітав Ростислав Тимків, начальник відділу «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Пан Ростислав разом з дітворою готував суші-роли, показував технологію приготування рису та закручування ролу.

Усі страви як завше вийшли смачними та неперевершеними, бо їх готували з любов’ю.

Хто хоче долучитися до нашого кулінарного гуртка, підтримати виготовлення кулінарної книжки для дітей, звертайтеся за номером (097) 295 36 06 – о. Роман Прокопець.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *