Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“Кожна дитина – то цілий всесвіт. Вони радо впустили нас до свого світу мрій і сподівань…”

З 22 по 28 січня, за фінансової підтримки Союз Українок Америки (UNWLA – Ukrainian National Women’s League of America, Inc.), місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ організувала третій етап Різдвяної школи – 2018. У м. Яремче ЦОС зібрав вихованців Першотравенської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат (Дніпровська область), дітей з м. Одеса, дітвору з дитячого будинку сімейного типу (с. Домажир, Львіської обл.). Цей табір пройшов по особливому, це один з тих таборів, коли тримає ще довго. Наші волонтери настільки захопились і дітьми і програмою і тією родинною атмосферою яка панувала в Яремче, що поділились своїми враженнями.

Наталя Ільків:Табори… для мене, як волонтера, це завжди одночасно і челендж, і адреналін невідомості, і водночас бажання долучитись до великої праці для дітей. А от наші гості з Першотравенського інтернату для мене були не челеджем, а дивом. Найбільше враження моє від Різдвяної школи в Яремче – це діти. Такі відкриті, такі щирі, такі легкі на підйом, працьовиті та активні, такі готові з радістю брати участь в незнайомих іграх, вчити нові пісні та танці. Кожен день з цими дітками був класний. Виявилось, що вони самі дуже цікаві, у кожного є свої неабиякі досягнення і у спорті, і у навчанні, і у творчості. У мене після нашої спільної Різдвяної школи з‘явилось відчуття захоплення цими прекрасними і талановитими дітьми. Сподіваюсь, що поділилась з ними чимось новим для них і цікавим під час спільних занятть. А для себе беру, як приклад, їхню надзвичайну щирість та відкритість, до такого рівня варто вдосконалюватись.

Богданна Рижук:Найперше хочу подякувати Богу, що мала можливість вперше за своє життя потрапити саме на цей табір. Дуже вдячна всім за підтримку. Я отримала багато позитивних емоцій, великий досвід. Для мене цей табір був як реколекціі. Оскільки була можливість через Літургію, молитви заглибитись і подивитись на своє життя. Велике дякую всім хто організував і був на таборі.

Оля Черник:Уявіть собі місце де ти відчуваєш себе повністю в безпеці, де ти почуваєш себе абсолютно комфортно і відпускаєш усі свої страхи. Саме таким місцем став для мене дитячий табір під назвою “Різдвяна школа 2018”. Я, як волонтер, їхала туди звичайною людиною, ніщо в мені не було особливим і я не володіла винятковими талантами. Але так думала я бо діти, яких я там зустріла, показали мені, що, насправді, це не так… Насправді я відкрита і цікава, винахідлива і креативна, дотепна і весела. І за це їм безмежна дяка! Так, їм ще мало років, але їх внутрішній світ вже такий свідомий, дорослий і багатий. Зворушливі слова й обійми, доросла усмішка і дитяча невимушеність, загадковий погляд і непереборна життєрадісність змушували тебе переживати незмірно теплі почуття які важко пояснити. Для мене назавжди залишиться загадкою, як ця дітвора прийняла нас, волонтерів, як друзів, довірилась повністю і дозволили творити з собою фантастичні речі, але я щиро надіюсь що ці неповторні дітиська отримали з цієї мандрівки таке ж колосальне задоволення як і я!

Христина Гусак:Атмосфера Різдвяної школи витала привітна і радісна. Діти вразили своєю відкритістю і щирістю. Кожна дитина— то цілий всесвіт. І вони радо впустили нас до свого світу мрій і сподівань. Для мене, проводити час з дітьми, було мегарадісно і приносило гігащастя. Усмішки на обличчях дітлахів і яскраве захоплення в їх очах— додавали натхнення і сил. Тільки разом, одніє командою(волонтери—вихователі—діти),нам вдалося прокласти шлях: милосердя, доброти, всепрощення, впевненості у перемозі добра над злом, втілення найпотаємніших мрій і задумів, до їх сердець.  Впевнена, зернинку спільними зусиллями посіяно, а отже, зміни у їх житті незабаром проростатимуть.

Як пройшов табір, Ви можете переглянути у фотоальбоі на нашій сторінці у facebook.com

Оксана Ханаєва:Ця неділя була незвичайна бо я немала такої практики щоб були з дітьми 24/7 . але я хотіла це попробувати це було важко але усмішка дітей забирала втому і придавала сил і заряжала позитивом , діти були дружні та веселі вони просто класні я не хотіла їхати бо тиждень ішов як один місяць який ніколи не закінчиться бо ми стали як сім’я .

Іра Вітник: “”Різдвяна школа 2018″ у Яремче – це не просто ще один табір, який я пережила у цьому році, це щось величне,і від однієї згадки про цей табір на душі стає дуже тепло і радісно. Ці сім днів від зустрічі дітей на вокзалі у м. Львові до проводження у м. Івано-Франківськ були неймовірно чудові. Чи бувало у Вас що Ви зустрічаєте дітей та вихователів, які готові робити повністю все, що ми їм пропонуємо? За п’ять років мого досвіду, я вперше мала такий табір, словами важко описати усі ці емоції. Кожну хвилину ми провели разом, ну хіба що спали у різних кімнатах, а так то вони навіть не хотіли хвилини перепочинку, кожну секунду вони ловили і готові були виконувати все нові і нові завдання. Ці діти залишаться у моїй пам’яті, думках та серці назавжди. І я переконана що ми з ними зустрінемося не одноразово.

Юля Ільчишин:В кожного в житті є момент про який хочеться говорити і говорити, бо ти розумієш, що це було неперевершено, це було мега круто, це був колосальний досвід. Різдвяна школа в м. Яремче – це коли ти в кінці дня розумієш, що ти “вижатий як лимон”, бо дітвора, бере і приймає все що ти даєш! – ЦЕ КРУТО. Ти розумієш, що кожен таборовий день прожито ненамарно!!! ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ команді, яка приклала максимум зусиль для творення цього незабутнього часу. Усі волонтери і наш о. Роман були підтримкою один для одного в будь-який момент, чи то в грі чи то в якійсь підготовці. Всі за одного і один за всіх – це було найкрутіше! Я захоплюсь волонтерами, які вперше поїхали на табір, на якому вони 24/7 з дітьми, з Вами не страшно. І особлива дяка супроводжуючим-вихователям, які були завжди поруч, які з легкістю приймали все, що ми давали – такого я вже давно не бачила! Хочу побажати усім, хто береться за ту нелегку справу організацію відпочинків для дітей, таких запальних і крутих таборів. ДЯКУЮ БОГУ ЗА ЦЕЙ ЧАС!

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *