Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

КОЖНА ЧЕТВЕРТА КНИЖКА У ПОДАРУНОК ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ

Чи траплялося вам чекати подарунків?Скриня А особливо, якщо це сюрпризи від Миколая, акуратно подушкою притлумлені, що дивним дивом там у чарівну ніч опинилися? Авжеж, адже такі спогади найтепліші, бо вони з дитинства.

Нагадуємо! Акція триває до 15 грудня 2013 року!

Видавництво «Скриня» та «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ запрошують Вас стати «Миколаєм» для дітей, котрі не мають батьків, і долучитись до акції «Кожна четверта книжка у подарунок для дітей-сиріт».
Для цього не потрібно одягати теплого кожуха і вкладати поза вуха сиву бороду. Адже часто через брак часу (а то й досвіду!) ми не маємо як самим поїхати у дитячий будинок відвідати малечу й навезти їм подарунків до Миколая, на які вони так чекають.
Тому запрошуємо вас долучитись до цієї акції і подарувати «миколайка» дитині, до якої Миколай може не прийти. Це забере у вас лише кілька хвилин.
Умови акції прості. Потрібно:
1. Зареєструватись на сайті http://skrynyabook.com/uk/market.

2. Зробити замовлення для себе і своїх близьких (найменше 3 одиниці товару).Центр Опіки Сиріт

3. Кожна четверта книжка буде відправлена видавництвом «Скриня» у Центр Опіки Сиріт від Вашого імені. Книжки на подарунок вибиратимуться з тих позицій, які купувались, у відповідній пропорції (наприклад, купили 12 книжок «Отче Наш», то відповідно видавництво відправить 4 книжки у «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ).
Ваше замовлення буде доставлено повним комплектом, а книжка, яка відправлятиметься у «Центр Опіки Сиріт», йтиме за кошт видавництва. До книжки (за бажанням) Ви можете додати листівку для дітей із побажаннями і вітаннями. Для цього на адресу видавництва потрібно надіслати листа не пізніше 15 грудня 2013 року на адресу: вул. Замарстинівська, 225, Монастир Редемптористів.
Умови доставки та оплати за доставку замовлення лишаються без змін.

Дедальніше на сайті: http://skrynyabook.com/uk/sale.

За матеріалами: skrynyabook

dlja-ditej-syrit

Дізнавайтесь про нові статті по Email

3 коментарі(-ів) на “КОЖНА ЧЕТВЕРТА КНИЖКА У ПОДАРУНОК ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ

  1. […] Для дітей-сиріт, спільно з видавництвом “Скриня”, ЦОС проводить акцію “Кожна четверта книжка у подарунок для дітей-сиріт&#…. […]

  2. […] Для дітей-сиріт, спільно з видавництвом “Скриня”, ЦОС провів акцію “Кожна четверта книжка у подарунок для дітей-сиріт&#…. […]

  3. […] with publishing house “Skrynya” OCC held action for orphans, called  “Every fourth book as a gift to orphans”. In the issue orphans will be delivered nearly 200 books, as well as a great number of gifts from […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *