Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Контакти

о. Роман ПРОКОПЕЦЬ

Голова
“Центру Опіки Сиріт”:

о. Роман ПРОКОПЕЦЬ
procopecj@gmail.com
(097) 295 36 06

або офісний телефон: (096) 749 79 80

 

Юридична адреса:

Пл. Св. Юра, 5
м. Львів, 79000, Україна

Також будемо раді бачити Вас на зустрічі волонтерів, які відбуваються кожного понеділка о 19:00, у приміщенні офісу м. Львів, пл. Міцкевича, 5, (вхід біля магазину “Антошка”), кімната №4 (код домофону 4)
Офіс на пл.Міцкевича, 5 на карті:


Переглянути більшу мапу

Запрошуємо Вас на Божественну Літургію за дітей-сиріт, кожного понеділка о 18:00, гарнізонний храм свв.апп. Петра і Павла, м. Львів, вул. Театральна, 11
Гарнізонний храм Петра і Павла на карті:


Адміністрація сайту:

Бажаєте розмістити свою статтю на нашому сайті, або додати новини чи анонси? — звертайтесь:

orphancenterlviv@gmail.com

Додати сайт Центру Опіки Сиріт в список друзів свого сайту? — використовуйте нашу кнопку-посилання:

Центр Опіки Сиріт
Код кнопки Центру Опіки Сиріт:

<a href=”http://orphancenter.org.ua”><img src=”http://orphancenter.org.ua/wp-content/uploads/2013/04/chos-87×35.png” alt=”Центр Опіки Сиріт” title=”Центр Опіки Сиріт” width=”87″ height=”35″ /></a>

Усі Ваші пропозиції і побажання щодо покращення сайту залишайте тут: сторінка відгуків.

68 коментарі(-ів) на “Контакти

 1. Ірина сказав:

  Як можна стати воолонтером???

  • Галина сказав:

   Ірина, потрібно просто прийти на зустріч) Можна навіть сьогодні, о 19:00, СЗШ №62. Або у будь-який понеділок та четвер, також о 19:00, СЗШ№62. Цього понеділка – буде зустріч з дітьми на Погулянці, 13:00.

 2. Неоніла сказав:

  А Сьогодні 10 березня 2014р також відбудеться така зустріч волонтерів о 19.00 в школі 62? І де саме шукати вас?

  • Юля сказав:

   Так, сьогодні, 10-го березня, відбудеться зустріч волонтерів о 19.00 в школі 62. Нас можна знайти або в 208 або в 218 кабінеті. але щоб довго не шукати, на прохідній в школі можна запитати в якому класі збираються волонтери. Якщо ми вже будемо, Вам скажуть в якому класі, якщо ми затримаємось, то почикаєте біля прохідної.

 3. Анжеліка сказав:

  запрошуємо вас на прем’єру балету “Дикі лебеді” за мотивами одноіменної казки Г.Х. Андерсона.
  У балеті ви побачите історію відданої любові сестри до братів, самопожертви заради ближнього та історію любові принца до мовчазної незнайомки. Ці справжні, найчистіші та щирі почуття здатні подолати будь-які труднощі та найміцніші чари…
  Дата проведення: 23 Червня
  Місце проведення: Театр ім. М.Заньковецької. Львів, вул. Лесі Українки 1
  Початок: 17:00 https://vk.com/club72488707

 4. Анжеліка сказав:

  Запрошує ЛНУ ім І. Франка, фукультет культури та мистецтв кафедра режесури та хореографії. Будемо раді вас бачити у себе на виставі.

 5. Анжеліка сказав:

  Вхід вільний.

 6. Таня сказав:

  Доброго дня! Пiдкажiть будь ласка як можна стати волонтером Вашоi органiзацii? Чи проводяться ще зустрiчi щопонедiлка про якi йшлось вище. А також куди можна вiддати дитячi iграшки та одяг для дiвчато ( вiком 5, 7, 15 рокiв) Дякую.

  • Галина сказав:

   Доброго дня, Таня!)
   Для того, щоб стати волонтером – треба прийти на зустріч волонтерів. Наступна у четвер, 14 серпня о 19:00, зустрічаємось біля храму Петра і Павла (вул.Театральна, 11). На наступний тиждень буде табір, тому в понеділок зустріч буде раніше – о 17:00.
   Одяг і іграшки можна принести в інфоцентр храму, або відразу сюди – https://vk.com/sincere_heart , бо частину одягу і речей ми також сюди передамо найближчим часом.

 7. Аня сказав:

  Привіт!

  Скажіть, будь ласка, коли можна прийти на зустріч, щоб долучитись до волонтерської групи?

  І

  • Галина сказав:

   Привіт!
   Можна у понеділок, 18 серпня, о 09:15 в нас починається табір “Дорогою до святості”. Табір триватиме цілий наступний тиждень, тому можна долучитись коли вам зручно.

 8. Юрій сказав:

  Повідомте,будь ласка,про наступну зустріч волонтерів є бажаючі…

 9. Наталя сказав:

  Слава Ісусу Христу!
  Тобто, цього тижня зустріч відбудеться ще й 17.09?

  • Юля сказав:

   Слава на віки Богу!
   Так зустріч буде ще й у середу, тобто 17.09 в СЗШ №62 (вул.Театральна, 15) на 19:00.

 10. Наталя сказав:

  Скажіть, будь ласка, наступна зустріч 22 чи 24 вересня?
  Дякую…

  • Галина сказав:

   І 22 і 24 буде зустріч)
   Зустрічі волонтерів відтепер кожної середи та понеділка.

 11. […] приносити до 1 грудня (фрукти до 16 грудня) в інфо-центр гарнізонного храму Петра і Павла (м.Львів, вул.Театральна, 11). Приймаємо солодощі та […]

 12. […] приносити до 8 грудня (фрукти до 16 грудня) в інфо-центр гарнізонного храму Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11). Приймаємо солодощі та […]

 13. […] подарунки можна приносити до 16 грудня в інфо-центр гарнізонного храму Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11). На подарунку обов’язково […]

 14. […] приносити до 8 грудня (фрукти до 16 грудня) в інфо-центр гарнізонного храму Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11). На подарунку обов’язково […]

 15. Наталя сказав:

  Доброго дня, є можливість заспонсорувати 10-12 дітям(макс 15 з двома дорослими)поїздку до Прльщі,а саме до Хожиковських озер,можливо екскурсія до Гданська.Харчування і проживання оплатять.

  • Галина сказав:

   доброго дня!
   напишіть, будь ласка, свій номер телефону на пошту orphancenterlviv@gmail.com або задвоніть до о.Романа (097) 295 36 06 або офісний телефон: (096) 749 79 80
   це дуже гарна можливість, дякуємо вам!

 16. Юля сказав:

  Доброго дня. Я з Тернополя. Довгий час роздумую як можна допомогти і діткам з нашого міста. Що для цього потрібно З чого почати. Буду вдячна за будь яку пораду.

 17. Тетяна сказав:

  Доброго дня! в мене є абсолютно нові (з бірками) речі, але на більш дорослих дівчаток (13-16 років). Одяг здебільшого весняно – осінній. Куди краще принести?

  • Галина сказав:

   доброго дня!
   приносьте їх до гарнізонного храму Петра і Павла, вул. Театральна, 11. А ми їх заберемо і відвеземо дітям, відповідно до віку.

 18. Оксана сказав:

  Доброго дня. Коли тепер відбуваються зустрічі волонтерів, і де? Бо знаходжу інформацію за 2014 рік. Хотіла б приєднатись

  • Галина сказав:

   доброго дня!
   на жаль, інформацію в календарі ще дійсно не оновили, обіцяємо виправити) А зустрічі відбуваються в понеділок та середу, 19-00, на пл.Міцкевича (зустрічаємось біля входу в магазин “Антошка”), телефон: (096) 749 79 80

 19. […] необхідно якнайшвидше принести в  інфо-центр Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11). На подарунку обов’язково вказати […]

 20. Оля сказав:

  Доброго вечора. Маю одяг (здебільшого штани і спідниці (зима, весна, літо)) в доброму стані на дівчинку р.36-38. Хочу віддати сиротам чи малозабезпеченим, якщо є потреба lviv_2010@ukr.net

  • Галина (волонтер) сказав:

   доброго!
   Так, можете приносити до нас – гарнізонний храм Петра і Павла, а ми вже передамо дітям відповідно до розмірів. Одяг має бути в гарному стані, випраний та попрасований. Пакет необхідно підписати – “Центр Опіки Сиріт, одяг на дівчинку р.36-38.”

 21. Олена сказав:

  Маю речі для дітей сиріт .. вік від 0-4 роки. Є трохи іграшок одягу та взуття.. чи є можливість забрати цю коробку з речами в мене?

 22. Олександра сказав:

  Доброго дня.Маю зайвий квиток на циркоау виставу Правда на завтра 19.02.17 на 12:00 і лише один. Хотіла б віддати.Підкажіть як?

  • Галина (волонтер) сказав:

   доброго дня!
   на жаль, запізно ми прочитали(
   в таких випадках краще дзвонити.

 23. Мар"яна сказав:

  Добрий день.Маємо великий манеж розміром 1,10 на 1,10, не новий але в хорошому стані. Можливо Ви знаєте, чи сиротинець якийсь потребує чи, можливо, малозабезпечена сім”я?

  • Галина (волонтер) сказав:

   добрий!
   зверніться в будинок дитини на вул.Антоновича. там є маленькі діти, можливо буде потреба в такому манежі.

 24. Ірина сказав:

  Добрий день. Ми з чоловіком є кандидатами на усиновлення. Так як ми володіємо мовою жестів і безпосередньо маємо навики комунікації із людьми з вадами слуху, можемо стати батьками для малечі, яка підпадає під дану категорію інвалідності. Нажаль, стикнулися з проблемою знайти саме таких діток. Можливо ви зможете нам допомогти в цьому питанні?

  • Галина (волонтер) сказав:

   добрий день! найближчим часом зв”яжемось з вами на пошту.

   • Маряна сказав:

    У один з дитячих будинків Львова, або ж передати солодощі та речі і іграшки потребуючим дітям зі Львова просто, малозабезпеченим чи в будинок сімейного типу….Зорієгтуйте чи актуально те, що пропоную кому саме, можете мене набрати, організую ще подруг на якусь допомогу 0980369885, Маряна

 25. Маряна сказав:

  Ви взагалі читаєте форум свій??? Я вже 4 дні не мож дочекатися хоча б якоїсь відповіді….

  • Юля сказав:

   Насправді, після Миколая у дітвори всього багато і солодощів і речей. Ми пропонуємо Вам долучитися до нашої Різдвяної школи, яка стартуватиме 2-го січня 2018 року для різних дітей, які залишаються на Різдвяні свята в школах-інтернатах, а також до нас приїдуть діти із Сходу.
   0972953606 – номер о. Романа Прокопця, голови Місії

   • Маряна сказав:

    Дякую. Куди можна підвезти солодощі та можливо іграшки?

    • Юля сказав:

     з 2 по 7 січня Різдвяна школа у НРЦ “Мрія”, ви можете завести туди, але попередньо задзвонити на номер, який я вище подала. Або ж в Гарнізонний храм Петра і Павла, вул.Театральна, 11. Іграшки мають бути або нові, або в гарному стані та випрані. Але попередньо про це повідомити, бо наші капелани і волонтери не все є в Гарнізонному.

 26. Марина сказав:

  Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи можу я допомагати одній дитині? Час від часу проводити час разом, допомагати в навчанні, і т.д.? Що для цього потрібно?

 27. Boichuk Galyna сказав:

  Studio d’art et de design Fodor Panko
  Numéro d’entreprise du Québec (NEQ): 22659665311
  6850 Bombardier, St-Léonard, QC, Canada H1P 3K5
  Montréal, Québec, 5.12.2017, Mardi.
  Пані та панове!
  Я – Бойчук Галина Миколаївна, організатор Міжнародного дистанційного конкурсу дитячої творчості “Крила Польоту”. Я живу в Канаді, викладач, художник і вітражист в Монреалі. Уменяесть 2 бізнесу: “Studio d’art et de design Fodor Panko” і “Vitraux Prestige”, в даний час Очолюючи оргкомітет “Creative Wings”. Наш організаційний комітет запрошує талановитих дітей у віці від 9 до 17 років, які залишилися без батьків і проживають в центрах сприяння сімейного виховання, під опікою родичів, а також в прийомних сім’ях, які проживають на території України і Росії, взяти участь в Міжнародному дистанційному конкурсі образотворчого мистецтва ” крила Польоту “. (www HYPERLINK http://www.dobrosvet.org/ . Прием дитячих творчих робіт ми плануємо почати з 15 січня 2018 року по 1 листопада 2018 року.
  • Мета і Завдання Конкурсу:
  – Створення умов для самореалізації дітей;
  – Виявлення і підтримка обдарованих і талановитих дітей;
  – Сприяння розвитку інтелектуально-екологічного потенціалу особистості дитини;
  – Виховання в дітях любові до творчості, краси, мистецтва;
  – Виховання художньо-естетичного ставлення до мистецтва;
  – Залучення дітей до культурних цінностей;
  – Стимулювання пізнавальних інтересів дитини;
  – Розвиток художньо-образотворчих здібностей;
  – Стимулювання дітей, педагогів до участі в мережевих проектах;
  – Заохочення талановитих дітей, педагогів.
  Конкурси проводяться в два етапи:
  1. Малюнок.
  2. Портфоліо.
  Роботи оцінюються в трьох вікових категоріях:
  Молодша – діти у віці 9 -11 років;
  Середня – діти у віці 12 -14 років;
  Старша – діти у віці 15 -17 років.
  Перший етап. Рісунок “Добросвет»:
  Дітям пропонується вибрати зі списку одну тему, яка для них буде більш цікавою.
  A. Ким хочу стати в майбутньому.
  B. Улюблений друг (людина, тварина).
  C. Земля обітована (природа, улюблене місто, село і т.д).
  D. Що я не люблю.
  E. Улюблена книга.
  Для участі в Конкурсі необхідно зареєструватися на сайті. Всі роботи, які взяли участь в конкурсі, розміщуються у відкритому доступі в галереї конкурсу на сайті абсолютно безкоштовно. www HYPERLINK http://www.dobrosvet.org/ DobroSvet.org. На конкурс приймаються тільки електронні файли виконаних робіт, розмір яких не повинен перевищувати 2 Мб.
  Куди направляти роботи на конкурс малюнка: galynastudio@gmail.com
  • Прийом робіт 1 етапу конкурсу: з 15 січня 2018 року до 30 березня 2018 року включно.
  За підсумками кожної номінації визначаються переможці в кожній віковій категорії:
  • Кращі переможці будуть нагороджені дипломами. Ми надішлемо посилки і листи кожній дитині.
  • За рішенням журі окремі учасники можуть нагороджуватися спеціальними заохочувальними грамотами та прізамі. Ми надішлемо посилки і листи кожній дитині.
  За результатами Конкурсу проводиться підсумкова виставка кращих робіт. Найкращі 150 малюнків ми привеземо для експозиції в Канаді: “L’espacecontemporain” (Сучасне простір), 5175, avenue Papineau, Montréal, (серпень 2019 г.) Законні представники дитини можуть переслати малюнок до 1 липня 2018 р Роботи приймаються без рам і паспарту, не укладені і не зігнуті.
  Поштова адреса:
  Україна: Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, 51900, вулиця Медична 26.
  150 учасників конкурсу, отримають сертифікат “ExpositionduCanada”, які підготували їх педагоги – сертифікати.
  • Молодші діти 9 -11 років, які показали найкращі результати, 4 людини, отримують гранти в табір: путівки в міжнародний табір «Артек-Буковель”; сайт: https://bukovel.com/ru/artek/about/4/ 3 зміна Englishsummertime 30 червня -13 липня 2018 р.
  Другий етап. Портфоліо. Живопис і декоративно-прикладна творчість
  Журі обирає переможців у вікових категоріях: середня (25 осіб) та старша (25 осіб), які проходять у Другій етап Конкурсу.
  Молодші діти НЕ проходять другий етап.
  Портфоліо – альбом фотографій або збори зразків робіт (10-25 робіт), що дають уявлення про творчі можливості дитини.
  Роботи можуть бути представлені у будь-якому жанрі живопису та технікою виконання декоративно-прикладної творчості, зокрема: малювання, художня діяльність, писанини, вишивання, народна творчість, плетіння, в’язання, шиття одягу або ляльок, cценіческій костюм, дерево творчість, аплікація, фотоколаж, пластилін графия, обривності аплікація, ассамбляж, паперовий тунель, вітраж, вирізання, вирізання силуетне, вирізання симетричне, вити нанка, карвінг, декупаж, колаж, конструктор, ліплення, макет, миловаріння, скульптура, а також роботи, виконані за допомогою графічних редакторів і т.д.
  Прийом робіт 1 вересня 2018 року – 1 листопада 2018 року включно.
  За Итогам оцінки конкурсних робіт до 25 листопада 2018 року журі вибирає переможців (I, II, III місце в кожній Номінації) і призерів (лауреатів та дипломантів).
  ⦁ 4 людини: 1 дитина із середньої групи, які зайняли Перше місце і 3 дітей зі старшої групи, які посіли: Перше, Друге, Третє місце, отримають Travel-гранти на поїздку в захоплюючу подорож до Канади.
  Під час перебування в Канаді діти зможуть поїхати на захоплюючі екскурсії і будуть безкоштовно вивчати мистецтво і дизайн в “Studiod’artetdedesign FedorPanko” і отримають сертифікати після завершення навчання.
  I. Блок “Вітражне мистецтво”
  Вітражне майстерність: Технологія Тіффані. Кількість годин – 20 год.
  Вітражне майстерність Виготовлення ламп, абажурів. (Скорочений курс). Кількість годин – 16 год.
  Виготовлення вітражів за технологією “Cвинцово профіль” Кількість годин – 4 ч. Майстер-клас.
  Фьюзинг. Кількість годин – 6 годин.
  Виготовлення Термопакет. Кількість годин – 2 год. Майстер-клас.
  II. Блок “академічної художню освіту”
  Композиція і кольорознавства. Кількість годин – 5 ч. Майстер-клас.
  III. Блок “Прикладне мистецтво”
  Петриківський розпис. Кількість годин – 15 год. Майстер-клас.
  “Studio d’art et de design Fedor Panko”.
  Діти, які приїхали до Канади, будуть проживати по одному з наступних адрес;
  1) Бойчук Галина, квартира 5, будинок 6303, rue Pascal, Montreal-Nord, H1G 1T5.
  2) Чичкова Ніка, будинок 4599 Coolbrook Montreal, H3Z 2K7
  ⦁ Діти, які посіли призові місця в середній групі отримають такі нагороди:
  Друге місце: комп’ютер + і поїздки в міжнародний табір «Артек-Буковель (Літо, 2019)
  Третє місце: планшет + і поїздки в міжнародний табір «Артек-Буковель”. (Літо, 2019)
  • Всі Учасники та Переможці 2 етапу отримають іменні сертифікати та діпломи.Которие відправляються учасникам протягом двох місяців після оголошення результатів конкурсу. Учасники, а не увійшли в число переможців і призерів, відзначаються сертифікатом «За участь» (Середня група – 22 осіб і Старша – 22 людини).
  • Старшим дітям (25 осіб) ми можемо написати рекомендаційної лист на навчання у вищій школі, коледжі, училища як в Росії, в Україні, так і за кордоном, або відправити запит на роботу.
  , Організатори конкурсу:
  ⦁ Організаційний комітет Конкурсу, що проводяться Центром дистанційного творчого та інтелектуального розвитку “Крила польоту”, – колегіальний орган, що здійснює методичне і технічне забезпечення заходів, роботи органів Конкурсу.
  Голова Оргкомітету (Канада) – Бойчук Галина Миколаївна;
  Голова Оргкомітету (Росія) – Карниз Тетяна Анатоліївна;
  Голова Оргкомітету (Україна) – Черненко Олександр Валентинович.
  ⦁ Незалежне авторитетної журі (12 осіб) – група експертів, які дають професійну оцінку виставлених робіт, прийняття рішень у виборі і нагородження переможців. Міжнародний характер нашого проекту надає географія членів журі, що представляють різні країни – Канада, Сполучені Штати Америки, Росію, Україну, Болгарію.
  • Голова журі: Серик Багісовіч Кульмешкенов / Serik Kulmeshkenov, (Сполучені Штати Америки).
  3. Бюджетний комітет (6 осіб), включаючи членів Оргкомітету, відповідає за стан фінансових розрахунків і зобов’язань, фіксує наявність грошових вкладів, залучення спонсорів.
  Рахунок в конкурсі «Крила польоту»: 425303478150090167
  Caissepopulaire Desjardins Ukrainienne de Montréal
  Transit: 30347-815
  3250, rue BeaubienEst, Montréal
  (Québec) H1X 3C9, Tél. : 514 727-9456
  Téléc. : 514 727-5886 https://www.desjardins.com
  Прошу Вас сприяти поширенню інформації про Конкурс в дитячі будинки та інтернати, органи опіки, Благодійні фонди, спеціалізовані сайти. На все виникли питання по Конкурсу, готовий відповісти. Інформація про конкурс додається окремим файлом.
  Висловлюю впевненість у збереженні сформованих відносин і сподіваюся на подальшу взаємовигідну і плідну співпрацю. Спасибо большое за допомогу, чекаю на Вашу відповідь. e-mail: galynastudio@gmail.com

  Голова Оргкомітету (Канада): Бойчук Г. М.
  Голова Оргкомітету (Україна): Черненко О. В.
  +380679370692

 28. Христина сказав:

  Христос Рождається!
  Що зараз потрібно діткам? Дуже чекатиму відповіді, дякую!)

  • Юля сказав:

   Славімо Його!

   На даний момент потреб від інтератів не поступило. За детальною інформацією звертайтеся до голови місії о. Романа Прокопця: 0972953606

 29. Сніжана сказав:

  Привіт, я хочу найти одну людину яка колись жила в тому будинку.Як це можливо?

  • Юля сказав:

   Привіт! З таким питанням Вам необхідно звернутися у відділ у справах дітей Львівської міської ради та обласної ради.

   • сніжана сказав:

    А якщо запитати в тому дитячому будинку?Вони не скажуть?навіть прізвище?

    • Юля сказав:

     Ви можете запитати. Але де б Ви не питали, Вас зустрінуть питанням: на основі чого ви шукаєте ту людину, або ким ви є їй.

 30. Сніжана сказав:

  Там є виховатилі які працюють з 2005 року?

 31. Олег сказав:

  Доброго вечора! Чи можна передати діткам потребуючим якісні фігурки персонажів і світлові мечі по темі Зоряні Війни “”Star Wars” Disney, нові, запаковані? Дякую завчасно! Олег

 32. Галина сказав:

  Доброго дня! Ми /батьки/ хотіли б долучитись з нашими дітками 6го класу до волонтерства. Чи це можливо?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *