Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Конкурс журналістських робіт на тему сиріт

Оголошується конкурс журналістських робіт, присвячених проблемі виховання дітей в інтернатах.

Український журналістський фонд та “Надія і житло для дітей” в Україні в рамках кампанії “Відкриваємо двері дітям” оголошують конкурс журналістських матеріалів про проблеми зростання дітей в інтернатах та необхідність реформування системи захисту дітей

На сьогодні десятки тисяч дітей в Україні виховуються в інтернатах. Суспільство не замислюється над тим, якими руйнівними є наслідки такого виховання. Численні дослідження свідчать, що лише зростання в сім’ї є запорукою нормального розвитку дитини. Тому головним завданням суспільства і держави є підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та мотивація їх не відмовлятися від виховання своїх дітей.

Головною метою конкурсу журналістських матеріалів є привернення уваги суспільства до шкоди і неприйнятності зростання дітей в інтернатах та важливості проведення реформи  системи захисту дітей, яка б забезпечила виховання всіх дітей в сім’ї або умовах максимально наближених до сімейних.

На конкурс приймаються матеріали різного спрямування, в тому числі журналістські розслідування, присвячені проблемам функціонування інтернатних закладів, умовам перебування в них дітей, безправності та беззахисності вихованців подібних закладів, жорстокого поводження з дітьми, захисту майнових прав неповнолітніх, адаптації та працевлаштування випускників інтернатів, перевагам виховання в родині, прикладам ефективного реформування системи тощо.

Детальніше про умови та вимоги – читайте тут

Джерело: www.openingdoors.org.ua

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


1 + чотири =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>