Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“КАЗАНОК” – це навчання, приємне спілкування і спільне приготування страв

6 грудня 2018 року смачні аромати розгулялися на двох кухнях Дитячої кулінарної школи “КАЗАНОК”.

У НРЦ “Мрія” на майстер-клас завітали наші добрі друзі Марія Гром та Марко Савицький, засновники Львівської майстерні іграшок “Зробив Тато“. Разом з хлопцями вони готували яблучну Шарлотку.

“Уже вдруге, ми з Марічкою, з радістю відгукнулись на запрошення Центр Опіки Сиріт , провести спільне з дітьми приготування страв, в Дитячій кулінарній школі Казанок. Цього разу була «простенька» Шарлотка, яку ми готували разом з прекрасними хлопаками. Ну як ми? Діти готували під патронуванням Марічки. Чистили яблука, взбивали яйця, місили легоньке тісто… а я так, з боку стояв, ножі подавав, бритванку витирав, позував до фото, коротше робив вигляд, що допомагаю «П‘ять хвилин» і ми всі смакували смачнющим пляцком, сміялись з веселих шкільних історій і тішились, що добро буває кулінарним” – Марко Савицький.

На кухні Ліцею “Просвіта” продовжилося навчання по м’ясу, а саме курятина.  Іван Янчишин директор фестивалю HoReCa Show Lviv, у четвер показав учасникам кулінарної школи, як правильно розділити птицю, щоб не пошкодити м’ясо. Кожен мав свої процеси та завдання, хтось варив бульйон, хтось придумував маринади, кожен пробував запікати курятину. Опісля всі смакували приготовленим та ділилися враженнями і думками про свої процеси. Учасниками “КАЗАНКА” є учні Винниківської санаторної школи-інтернат, Ліцею “Просвіта”, Львівської санаторної школи-інтернат №1 ім. Богдана-Ігора Антонича та випускник НРЦ “Мрія”.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *