Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“Казанок” розпочав навчання з приємних сюрпризів

7 лютого 2019 року дитяча кулінарна школа “Казанок” розпочала свою працю в цьому році. Цього разу майстер-клас провів для “казанят” наш вихованець і хороший друг Володя Помайба. Для усіх це був приємний сюрприз.

Володя є випускником Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”. Він був одним з перших учасників кулінарного гуртка “Казанок”. Завдяки кулінарним заняттям хлопець вирішив обрати професію кухаря і вступив у вище професійне училище. На даний час він і надалі відвідує “Казанок”, навчається та працює кухарем в одному із провідних закладів Львова.

Сьогодні юний шеф-кухар навчав усіх готувати Чанахи. Під його керівництвом дітвора виконувала поставленні перед ними завдання. Спільними зусиллями було приготовлено смачну страву. Для Володі це перший експеримент – бути вчителем для друзів, а учасники виявили бажання також навчити усіх приготуванню своєї улюбленої страви. Майстер-клас пройшов як завше на кухні Ліцею “Просвіта”.

Своїми враженнями ділився Володя: “Мені дуже сподобалось готувати з вихованцями “Казанка”. Це принесло море позитивних емоцій, посмішок, радості… Надіюсь, що знання якими я поділився допоможуть у подальшому навчанні і виборі своєї майбутньої професії. Дякую за гарно проведений час, успіхів та наснаги у майбутньому! З повагою і любов’ю, ваш Вольодька!”

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *