Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“КАЗАНОК” на масштабному фестивалі HoReCa SHOW Lviv

7 листопада 2018 року на Виставковому центрі “Південний-EXPO” розпочався найбільший в Україні фестиваль готельно-ресторанного бізнесу HoReCa SHOW Lviv. На цій масштабній події Центр Опіки Сиріт презентує Дитячу кулінарну школу “КАЗАНОК”. В першу чергу ми усім розказуємо про існування цього крутого проекту, де діти-сироти, діти СЖО, діти з дитячих будинків, НРЦ, шкіл-інтернатів мають нагоду пізнати цікавий та широкий світ кулінарії.

Також на цьому Шоу можна придбати Соціальний лот від «КАЗАНОКа» у вигляді закрутки, які робили ці діти під наглядом фахівців. Стартова ціна баночки від 25 грн. Ці кошти підуть на розвиток кулінарної школи, діти матимуть можливість придбати собі необхідні речі та продукти для проведення майбутніх майстер-класів.

Четвер, 8 листопада, буде цікавим і запальним для 8-ми дітей з «КАЗАНКА», віком від 13-ти до 17-ти років. Дітвора матиме можливість попрацювати «на рівні» з відомими Шефами України та проявити свою майстерність. Вони готуватимуть різноманітні страви та закуски, які учасники та гості HoReCaShow Lviv матимуть нагоду не лише скуштувати, а й підтримати та оцінити таланти юних кухарів. Модеруватиме дане дійство ведучий «Сніданок з 1+1» Руслан Сенічкін.


Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *