Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Капелани ЦОС та працівники НРЦ “Мрія” здійснили прощу в с. Гошів

8 березня 2019 року капелани місії “Центр Опіки Сиріт” здійснили прощу з дирекцією та вихователями Навчально-реабілітаційного центру “Мрія” у Василіянський монастир Преображення Господнього в с. Гошів.

Напередодні Великого посту працівники НРЦ “Мрія” мали гарну нагоду духовно підготуватися. Прибувши у Гошів, усі піднялись до василіанського монастиря на Ясній Горі, який має більш ніж 500-річну історію. Усі молились Божественну Літургію. Кожен мав можливість приступити до Святих Тайн Сповіді та Причастя. Опісля прочани роздумували над Хресною ходою нашого Спасителя. Впродовж прощі капелани ЦОС, о. Романа Прокопець та о. Тарас Мисяковський проводили науки, які допоможуть прочанам пройти Піст, духовно збагатитися та сповна зустріти Воскресіння нашого Господа Ісуса Христа.

У праці капеланів дуже важливо бути поруч не тільки дітей, але й усіх хто опікується дітворою, а саме дирекція закладів, вихователі, вчителі, опікуни, оскільки вони з дітьми кожного дня і дбають про їхній побут та життя. Щотижня отці відвідують навчальні заклади, якими місія опікується, а щороку організовують прощі, реколекції, бесіди.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *