Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Кабінет Міністрів затвердив стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

9 серпня 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017—2026 роки та План заходів з реалізації її першого етапу.

Наприкінці березня Національна Рада Реформ підтримала Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки. Тоді Президент звернувся до Уряду щодо розроблення спільно з Уповноваженим Президента України з прав дитини Плану заходів з реалізації стратегії.
Наприкінці квітня було підготовлено План заходів з реалізації першого етапу (2017-2018 роки) Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. До складу робочої групи, яка працювала над Національним планом дій з реалізації стратегії, увійшли представники профільних міністерств, інститутів громадянського суспільства та міжнародних організацій.
Ретельна робота над Національною стратегією реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на півтори роки перетворила наше життя на шалений мурашник! Сотні зустрічей, ідей і думок та надзвичайне бажання якомога досконаліше змінити українську систему інтернатних закладів.

Сьогодні відбувся переломний момент – затвердженням Національної стратегії та Плану заходів ми можемо зазначити, що у нас є політична воля для деінституціалізації. І тепер тільки від нас залежить, як швидко ми зможемо гарантувати безпеку та благополуччя кожній дитині в сім’ї, а не відправляти її в інтернатний заклад. Дякую усім експертам та урядовим і неурядовим організаціям, які були залучені до розробки стратегії та плану дій і кожного дня працюють для того, щоб діти в Україні гідно жили в сім’ях і мали все необхідне для нормального життя та розвитку!

Джерело: facebook.com

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *