Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Інновації для сиріт у Тернопільській області

На нараді з директорами інтернатних установ області обговорено питання перспективи цих закладів.

30 вересня 2014 року на нараді з директорами інтернатних установ області обговорено важливі питання перспективи діяльності інтернатних закладів на сучасному етапі.

Директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любомир Крупа акцентував увагу на невідкладних завданнях інтернатних закладів області щодо створення умов для навчання і виховання дітей, які потребують соціальної допомоги і державної підтримки, з урахуванням сучасних вимог.

Про співпрацю керівників інтернатних установ з благодійними і громадськими організаціями, спрямовану на соціальний захист та суспільну адаптацію вихованців вели мову: Ірина Чорна, голова громадської ради при департаменті освіти і науки облдержадміністрації, Любов Цицик, директор благодійного фонду «Світ дітей», Андрій Назаренко, президент обласного благодійного фонду «Майбутнє сиріт».

Аналіз здійснених організаційних заходів, виконання програмних і поточних питань з удосконалення діяльності інтернатних закладів, а також завдань на 2014/2015 навчальний рік провела Наталя Моравська, заступник начальника управління – начальник відділу спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Професійні поради з організації психолого-педагогічного супроводу вихованців у навчально-виховному, корекційно-розвитковому, лікувально-відновлювальному та реабілітаційному процесах надала Світлана Лоза, директор обласної психолого-медико-педагогічної консультації.

На важливості раціонального й ефективного використання бюджетних коштів і видатків розвитку з огляду на забезпечення витрат з оплати енергоносіїв та комунальних послуг наголосила Ірина Шкарпій, начальник відділу фінасово-економічного та правового забезпечення департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Джерело: www.osvita.te.gov.ua

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


9 − чотири =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>