Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Соціальний лот та дитячі мрії: у Львові стартує HoReKa Show

Мрії мають здійснюватись. Особливо, якщо вони звучать від дітей з інтернатів та будинків сімейного типу. Саме таку мету поставили перед собою засновники HoReCaShow (фестиваль готельно-ресторанного бізнесу), котрий триватиме з 7-го по 9-те листопада у Львові. А саме – запросили до участі вихованців Дитячої кулінарної школи «КАЗАНОК» при «Центрі Опіки Сиріт» УГКЦ у даному Шоу. 

На другий день дійства 8-ро дітей з «КАЗАНКА», віком від 13-ти до 17-ти років, матимуть можливість попрацювати «на рівні» з відомими Шефами України та проявити свою майстерність. Вони готуватимуть різноманітні страви та закуски, які учасники та гості HoReCaShow Lviv матимуть нагоду не лише скуштувати, а й підтримати та оцінити таланти юних кухарів. Модеруватиме дане дійство ведучий «Сніданок з 1+1» Руслан Сенічкін.

Власне телеканал «1+1» теж вирішив підтримати цих діток і зробив їх паралельно учасниками телепроекту «Здійсни Мрію» – посприяв втіленню їхніх мрій та задумів на HoReCaShow Lviv.

Також на цьому Шоу можна буде придбати Соціальний лот від Дитячої кулінарної школи «КАЗАНОК» та придбати на стенді закрутки в асортименті, які робили ці діти під наглядом фахівців. Стартова ціна баночки буде від 25 грн. Можна буде залишити і на пару гривень більше (при бажанні). Ці кошти підуть на розвиток «КАЗАНКА» при «Центрі Опіки Сиріт» (діти матимуть можливість придбати собі необхідні речі та продукти).

“Центр Опіки Сиріт” утворено для задоволення потреб дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, дітей із шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів, дитячих будинків сімейного типу, розподільників, комунальних будинків дитини. Центр дбає не лише про духовне збагачення та фізично-моральну підтримку дітей, але й веде їхню активну підготовку до дорослого та самостійного життя. Над цим працюють наставники, психологи, волонтери та спеціалісти різних профілів.

Одним із напрямків такої діяльності є Дитяча кулінарна школа «КАЗАНОК» – повноцінна окрема одиниця навчально-матеріальної бази, де діти отримують не тільки знання по кулінарії, а й супровід наставництва з кроками «вступ у профілюючий навчальний заклад» та «знайомство роботодавець-випускник».

HoReCaSHOW Lviv – фестиваль, який відбувається щоосені у Львові вже третій рік поспіль. Туризм та індустрія гостинності є одними з основних галузей економіки західної України, а HoReCa –  це десятки тисяч робочих місць. HoReCaSHOW Lviv стало унікальним майданчиком, де фахівці ринку HoReCa мають можливість прокачати свій бізнес, набратись нових ідей, емоцій та вражень. Актуальні запитання – варіанти їх вирішення, тренінги, майстер-класи, дегустації, презентації і багато цікавого – це все 7-9 листопада, Львів, «Південний EXPO».

Проект “Здійсни мрію” від телеканалу «1+1» покликаний дарувати радість та здійснювати великі бажання тисяч дітей з усієї України. Проект допомагає відчути справжнє щастя тим, хто найбільше цього потребує! Такі емоції цілющі, вони позитивно впливають і на життєві показники дітей.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *