Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Гурт “Кана” написав гімн для З’їзду молоді “Вітер На Дії”

Християнський гурт “Кана” – один із гуртів, який виступатиме на Всеукраїнському з’їзді молоді “Вітер На-Дії” у суботу,Кана 12 липня 2014 р. у Львові – став автором однойменного гімну. Окрім того, що всі зможуть почути “Вітер На-Дії” у виконанні гурту на самому дійстві, ви можете вже зараз слухати цю пісню, вчити слова та навіть навчитися синхронно під неї танцювати, щоби продемонструвати це на свято Петра і Павла на території Львівської Духовної Семінарії.

Натхненна ідеєю З’їзду, Христина Підлісецька, вокалістка гурту “Кана”, поділилася, що основний мотив та слова гімну вони придумали за одну ніч, і невдовзі записали пісню на студії. Як тільки вона стала поширюватися у соцмережах, Роман Демуш, семінарист та керівник Школи Християнського Аніматора, довго не вагаючись, придумав банс під мелодію гімну З’їздуі вже станцював його з волонтерами на фоні Катедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії  у Тернополі.

Основний рух бансу перегукується з логотипом З’їзду, а весь танець досить легко запам’ятовується. Запрошуємо молодь та  духовенство вивчити банс завдяки відео, яке Роман Демуш опублікував на своєму каналі в Youtube.

Фото: facebook.com/kana.band.ua
Джерело: Дивенсвіт

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× 3 = три

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>