Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Ґудзик.

Жив на світі один чоловік, жив дуже добре і розгнуздано. Він вирішив взятися за розум, почав творити добрі справи, щоб так спасти свою душу. Робив їх дуже багато, але особливої переміни до кращого не помічав у собі.

Якось, йдучи вулицею, він помітив, що в однієї старенької бабусі відірвався ґудзик і впав на землю. Побачивши це, він подумав: “Що це? Ґудзиків у неї, напевно, знайдеться багато. Не буду ж я його піднімати! Це дрібниця”. Але все ж таки, бурмочучи собі під ніс, він підняв ґудзика, догнав бабусю і віддав його, забувши про цей випадок.

Потім він помер і бачить перед собою терези: ліворуч – лежить все зло, яке він зробив, воно тягне вниз, а праворуч – немає нічого, там – порожньо! Зло починає перетягувати! “Ех, – говорить до себе цей чоловік, – і тут не повезло”. Він дивиться – Ангел кладе ґудзика… І чаша з добрими справами переважила. “Невже цей один ґудзик всі мої злі вчинки переміг? – здивувався чоловік. – Скільки добрих справ я зробив, а їх не видно!”.

І почув, як Ангел говорить до нього: “Через те, що ти гордився своїми добрими справами вони пропали! А ось саме цьому ґудзику, про який ти забув, вистачило, щоби ти від загибелі врятувався”.

Джерело: Facebook

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


8 − чотири =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>