Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Голова “ЦОС” став учасником засідання ради з питань захисту дітей

Вчора, 17 вересня 2015 року, у Львівській міській раді, голова “Центру Опіки Сиріт” о. Роман Прокопець був одним із учасників засідання координаційної ради з питань соціального і правового захисту дітей, а також запобігання правопорушення у їхньому середовищі.

Під час засідання представники різних департаментів ЛМР та інші учасники заходу обговорили тему прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Зокрема, таких у Львові зараз є три, а ще два планують створити найближчим часом у Франківському районі.

Також важливим пунктом зустрічі було обговорення ідеї створити у Львові центр соціальної підтримки дітей та сімей. Такий заклад мав би стати центром допомоги та тимчасовим притулком для дітей, вагітних жінок та сімей, які опинились у складних життєвих обставин. Окрім того, для заснування та функціонування такого центру мали б бути залучені також сили різних релігійних та соціальних структур. Як відомо, подібний заклад уже успішно функціонує у Макарові Київської області.

Під час засідання учасники заходу також прозвітували про цьогорічний літній відпочинок для дітей пільгових категорій, розповіли, як ведеться профілактична робота, котра запобігає поширенню дитячої та підліткової злочинності, та розглянули інші важливі питання, пов’язані із соціальним і правовим захистом дітей.

Джерело: kapelanstvo.com.ua

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ п'ять = 13

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>