Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Голова “Центру Опіки Сиріт” освятив новий будинок сімейного типу

ДСБТ15 грудня 2014 року у Львові освячено третій дитячий будинок сімейного типу на вул. Мечникова.

Відтак, ще 5 львівських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали сім’ю. Чин освячення здійснили о. Роман Прокопець, Голова “Центру Опіки Сиріт”, та о. Михайло Чабан, директор Родинного дому “Покрова”. Участь у події приймали: п. Андрій Садовий, міський голова Львова; п. Галина Слічна, в.о. директора департаменту гуманітарної політики; п. Ростислав Тимків, начальник відділу у справах дітей ЛМР; п. Іван Лозинський, голова Личаківської районної адміністрації; п. Володимир Артемович, керівник ПАТ “Еко-Дім”; п. Володимир Лис, начальник служби у справах дітей ЛОДА;  п. Гелена Пайонкевич, начальник юридичного управління; п. Ярослав Самагальський, депутат ЛМР; п. Остап Іваськевич, депутат ЛМР; п. Людмила Шекета, депутат ЛМР; п. Андрій Сидор, директор “Дік-Арт”, а також батьки-вихователі.

Це вже другий дитячий будинок сімейного типу, який відкривається у Львові у 2014 році. Діти є уродженцями м. Львова і Львівської області та перебувають на первинному обліку у відділах у справах дітей Шевченківської, Личаківської та Франківської районних адміністрацій Львівської міської ради.

Для ДБСТ виділено приміщення загальною площею 246 кв.м, яке складається з вітальні, п’яти кімнат, кухні, їдальні, 3-х санвузлів, двох ванних кімнат, душової кімнати та приміщення для зберігання одягу і продуктів. Квартира забезпечена предметами та матеріалами довгострокового вжитку, які дозволяють забезпечити умови проживання та виховання до 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В комплексі з ДБСТ розташована однокімнатна квартира, яка придбана як соціальне житло 19-річному хлопцю. Це єдина в м. Львові особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка є повністю незряча.

Загальна площа квартири складає 44,4 кв.м, житлова площа – 19,1 кв.м. Квартира обладнана індивідуальним опаленням, товарами та предметами довгострокового вжитку.

Довідка. У м. Львові вже функціонує 14 прийомних сімей, в яких виховується 19 дітей, та 2 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 19 дітей (в т.ч. двоє рідних).
Станом на 01.12.2014 року, у Львові на обліку перебувають 603 дитини-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. З них 90,5% влаштовані в сімейні форми виховання. У державних закладах інтернатного типу залишається 43 дитини (7,1%).
Впродовж року надано статус 81 дитині, з них 17 дітей-сиріт та 64 дитини, позбавлені батьківського піклування. Знято з обліку 99 дітей.
В 2014 році на території м. Львова усиновлено 23 дітей, в т.ч. 17 дітей з первинного обліку м.Львова.
Діти влаштовані та перебувають:
– під опікою громадян – 488 дітей (80,9%);
– в прийомних сім’ях – 19 дітей (3,2%);
– в дитячих будинках сімейного типу (ДБСТ) – 33 дитини (5,5%);
– в державних закладах інтернатного типу – 43 дітей (7,1%);
– під опікою керівників закладів профтехосвіти та ВНЗ – 7 дітей (1,2%);
– в приватних закладах – 7 дітей (1,2%);
– тимчасово в сім’ях родичів (знайомих) до прийняття рішення про влаштування – 6 дітей (1,0 %).
Загалом, сімейними формами виховання (опіка, прийомні сім’ї, ДБСТ) охоплено 546 дітей (90,5%).

Медіа-Центр ЦОС за матеріалами прес-служби Львівської міської ради

ІгорПосвячення будинкуПосвячення будинкуОтець Роман та сім"яБатько та ІринкаБатько та дівчатаВедмедикДБСТДБСТ

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Один коментар на “Голова “Центру Опіки Сиріт” освятив новий будинок сімейного типу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *