Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Голова “Центру Опіки Сиріт” мав настановчу зустріч у м. Ніжин

Сьогодні, 4 липня 2015 року, з ініціативи о. Романа Пушки, пароха храму святих рівноапостольних Володимира і Ольги, на території Ніжинського притулку відбулась зустріч

голови “Центру Опіки Сиріт” о. Романа Прокопця і волонтерів з представником громади Ніжина Борисюк Світланою Олексіївною (кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи НДУ ім. Гоголя).

Мета зустрічі – обмін досвідом співпраці волонтерських організацій та соціальних інституцій щодо дітей-сиріт. Світлана Олексіївна коротко розповіла про стан волонтерства та соціальної праці з дітьми-сиротами в Ніжині. Отець Роман Прокопець поділився досвідом співпраці релігійної місії “Центр Опіки Сиріт” з соціальними службами на благо сиріт та сімей зі складними життєвими обставинами.

Капелан підкреслив, наскільки важливою є спільна робота та як можна разом створювати прекрасні проекти, які по-справжньому змінюють життя дітей. Волонтери “Руки Допомоги”, у свою чергу, розповіли про життя і побут у Центрі, про їх участь у різноманітних тренінгах та безпосереднє спілкування з дітьми.

Таке представлення та обговорення проектів надихнули присутніх на обговорення планів співпраці на майбутнє. Зокрема, було розглянуто ідею проведення тренінгу для студентів НДУ ім. Гоголя та працівників департаменту гуманітарної політики м. Ніжина, на якому капелани та волонтери “ЦОС” могли б поділитись досвідом своєї роботи.

Відтак, покладено початок великої та плідної співпраці у сфері роботи з сиротами між громадським сектором м. Ніжин (в особі п. Світлани), Українською Греко-Католицькою Церквою у цьому місті (в особі о. Романа Пушки) та “Центром Опіки Сиріт”.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *