Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Футбольна команда ретельно готується до участі в VI Світовому Кубку

28 – 29 липня 2018 футбольна команда “КОПА” представить Україну на Hope for Mundial у Варшаві. Це VI світовий кубок з футболу для дітей під опікою, в якому беруть участь понад 30 країн світу. Організатори викладаються на усі 100%, щоб це футбольне свято було феєричним для усіх учасників. Для дітей це гарна нагода взяти участь, відчути себе частиною цього дійства, яке щорічно проходить на високому рівні.

20 червня 2018 року ФК “КОПА” зустрілась в дружньому матчі з капеланами Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. Боротьба була сильною. Дві команди показували гарні результати, хлопці були командою, яка відстоювала свої ворота.

Більше фото на сторінці у facebook.com

Наші хлопці, як команда – багато докладають зусиль, щоб показати хороший результат, достойно представити державу на міжнародному рівні і здобути омріяний трофей. Двічі на тиждень на полях розважального комлексу “Медик” юні футболісти відвідують тренування. Капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ працюють над тим, щоб побут та перебування дітей закордоном був чудовим і незабутнім. Ми плануємо для дітей поїздки та екскурсії по Варшаві та в інші міста Польщі.

Заохочуємо і Вас приєднатися до футбольної команди “КОПА”, бути поруч, вболівати та підтримувати наших хлопців. Ми разом можемо здійснити їхню мрію. Пригадуємо, що завдяки Львівським Ярмаркам вдалося покрити витрати на спортивний інвентар, який по знижці надав K-sector, з яким футбольна команда проводить тренування. Також в підтримку команди відбувся Благодійний бал, на якому відбувся аукціон, зібрані кошти покриють частину дороги та екскурсії. На даний момент місія ЦОС збирає кошти, на транспорт, взуття та пошиття костюмів.

Про те як відбувався кубок для наших хлопців минулого року Ви можете прочитати тут

Підтримати юних футболістів можна фінансово:

Наші банківські реквізити:
Місія “Центр Опіки Сиріт”
Приватбанк №р/р26003060441526
МФО 325321
ЄДРПОУ 37527309
у примітці вказати: “Добровільна пожертва на футбольну команду”

Якщо ви бажаєте співпрацювати звертатись за телефоном:
097 29 53 606 – о. Роман Прокопець
097 38 55 385 – Юля
або пишіть нам orphancentre@gmail.com

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *