Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

ФК “КОПА” здобула перемогу в турнірі «Lviv Futsal Open Cup 2018»

21 липня 2018 року, Благодійний Фонд «Там де живе надія» організував дитячий футбольний турнір «Lviv Futsal Open Cup 2018».

Ціль турніру: об’єднати різноманітні соціальні шари населення, та навчити дітей різного статусу рости та жити в мирі разом. Також цей турнір – як альтернатива «дворовому проведенню вільного часу» та пропаганда здорового способу життя.

Участь в даному турнірі взяла футбольна команда “КОПА”, якою опікується місія “Центр Опіки Сиріт”. Але не тільки участю наші футболісти можуть похвалитися, але й ПЕРЕМОГОЮ на турнірі та двома нагородами. Кращим воротарем є Дяків Остап, а кращим гравцем – Данилович Олег. Матчі були різні по складності, але наші хлопці були справжньою командою і пройшли цей турнір без жодної поразки. Для них це маленька перевірка перед великою боротьбою.

Щиро раді за наших хлопців і з нетерпінням чекаємо матчів за їхньої участі на VI WORLD CUP OF CHILDREN FROM CARE HOMES, який відбудеться за тиждень, 28-29 липня. На поле стадіону Легія, що у Варшаві, Польща, вийде 30 футбольних команд, які представлятимуть різні країни світу і в тому числі буде команда “КОПА”, яка достойно покаже силу і міць України. Маємо надію, що саме наша ФК “КОПА” привезе омріяний трофей!!!

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *