Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

ФК “КОПА” презентувала свій переможний кубок

9 серпня 2018 року, футбольна команда “КОПА”, якою опікується спортивний відділ місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ презентувала кубок переможця та ділилися своїми емоціями з усім добродіями, які підтримали нашу поїздку.

У четвер юні футболісти зустрілися з міським головою Львова, Андрієм Садовим. Мер подякував хлопцям та їхнім наставникам за спортивні здобутки, та зазначив, що місто допоможе футбольній команді з місцем для тренування, а також зі спортивним інвентарем. Окрім того, кожному учаснику команди місто надасть по 500 грн. на купівлю книжок на Форумі видавців.

Щиро вдячні за фото Марія Ключник Фотограф , які ви можете переглянути на сторінці у facebook.com.

Опісля відбулася зустріч у Віденській кав’ярні  футбольної команди “КОПА” з усіма спонсорами та добродіями, які допомогли здійснити мрію хлопців та взяти участь VI Світовому Кубку “Hope for Mundial”. Усі присутні мали нагоду поспілкуватися з юними зірками, перегляну фото та відео з чемпіонату. А хлопці у свою чергу подякувати усім присутнім.

Пригадаємо, що спортивний відділ місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ опікується футбольною командою “КОПА”, до складу якої виходять різного статусу діти, в тому числі діти-сироти, діти СЖО, діти з багатодітних сімей. У березні 2018 року спільно із Службою у справах дітей ЛМР та Департаментом гуманітарної політики ЛМР було сформовано списки юнаків 2001-2002 років народження з усіх районів міста Львова, які взяли участь у відборі до футбольної команди “КОПА”. Також до відбору були залучені хлопці із шкіл-інтернатів. З 85 дітей відібрано до збірної команди 18 дітей. Завдання команди було підготуватися до участі в VI Світовому Кубку “Hope for Mundial” у Варшаві, Польща. З березня по липень включно щотижня відбувалися тренування під пильним оком тренера Павла Костюка. Впродовж підготовки ФК “КОПА” брала участь у різних турнірах, в яких випробовувала свою майстерність.

28-29 липня 2018 року відбувся Світовий Кубок у Варшаві. У перший день ФК “КОПА”, яка представляла Україну, зіграла 6 матчів у групі, де зустрілася з такими командами: Йорданія (9:0), Угорщина (6:0), Португалія (5:1), Франція (5:0), Тайланд (4:0), і здобула перемоги і останній матч з  Росія (0:0) в нічию. За підсумком першого дня, ми посіли перше місце в групі з 16 очками, з 29 –ма забитими голами та 1 пропущеним. У неділю, 29 липня наша футбольна команда зустрілася в матчі у ¼ з командою з Німеччиною, який завершився з рахунком 5-1, що дало можливість перейти нам у ½. Наступний поєдинок з господарями, Польща – 2:0 і ми у фіналі. Переможний матч відбувся з командою з Нідерландів і завершився з рахунком 1:0 на користь України.

Загальний підсумок VI Світового Кубку у Варшаві для України: 9 матчів, 8 з яких з перемогою, 1 нічия, 37 забитих голів та 2 пропущених. Воротар Остап Дяків здобув звання кращого воротаря змагань.

Щиро вдячні за допомогу у підготовці Львівські Ярмарки за покупку спортивного інвентаря для тренувань хлопцям. Дякуємо директору Розважальний Комплекс МЕДИК за можливість тренуватися на футбольному полі. Щиро вдячній Julia SapatsinskaУкраїнський католицький університет UCuniversityЛьвівський університет імені Івана ФранкаКультурне містоЕкуменічний Соціальний Тиждень за організацію Благодійний Віденський Бал, на якому були зібрані кошти, які покривають дорогу у Варшаву. Дякуємо Перша приватна броварня та K-SectoR
за пошиття костюмів для команди та групи підтримки. Щиро вдячні ТЦ “Роксолана” та SoftServe за фінансову підтримку. Щиро вдячні усім добродіям за допомогу та відкриті серця!!!

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *