Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Двері

Один мудрець шукав здібного і талановитого учня, щоб передати йому свої знання. І вирішив він зібрати всіх своїх численних учнів.

Мудрець сказав їм:

-          У мене виникла проблема і я хочу дізнатися, хто з вас може розв’язати її. Бачите – позаду мене найбільші, найтяжчі і наймасивніші двері в усьому місті. Хто з вас зможе відчинити їх без сторонньої допомоги.

Деякі учні просто опустили голову: проблема видавалася нерозв’язною інші дослідили двері ретельніше, розглянули можливість використання важеля і особливості матеріалу і дійшли висновку, що задачу годі вирішити.

Тільки один учень, підійшов до дверей і ретельніше дослідив їх. Всі припускали, що двері замкнуті або заклинені, але на справді вони були ледь-ледь причинені. Учень глибоко зітхнув, зосередився і легенько штовхнув двері. Вони були сконструйовані так бездоганно, що вистачило легкого поштовху, щоб відчинити їх.

Мудрець знайшов собі наступника. Він обернувся до решти учнів і сказав таке:

-          Успіх в житті і роботі залежить від кількох визначних чинників і сьогодні ви могли спостерігати як вони діють. По-перше, дозвольте свої чуття вичерпно дослідити і зрозуміти реальність яка оточує вас. По-друге, не робіть поспішних і тому неправильних висновків. По-третє, будьте досить відважні щоб ухвалювати рішення. По-четверте, ухваливши його дійте впевнено і без сумнівів. По-п’яте, зосередьтеся і не шкодуйте своєї енергії та сили. І врешті-решт не бійтеся припуститися помилки.

«365 притч на щодень» – видавництво «Свічадо» 2013  (с)

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


3 × дев'ять =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>