Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Дружня зустріч волонтерів

Церква Пресвятого Серця Христового15 лютого 2015 року, у день Стрітення Господнього, волонтери та капелани “Центру Опіки Сиріт” молились та відпочивали разом.

Ось що про це каже волонтер Оля Клак: “Палаюча свічка – Світло Правди, Світло мудрості, Світло Євангелія, що перемагає темрвяву гріха. Стрітення Господнє. В цей день зазвичай всі поспішають до церкви із восковими свічками, так і волонтери “Центру Опіки Сиріт” молилися разом з дітьми в інтернаті, освячували свічечки та разом підносили нашу молитву до Господа та просили про мир, здоров’я та дякували за кожну мить, яку ми переживаємо разом.

День Стрітення Господнього волонтери, або ж, наша дружня сім’я відсвяткували разом. Молебен до Богородиці в храмі Пресвятого Серця Христового в Рясне разом з нашими духовними батьками – о. Романом Прокопцем та о. Тарасом Миркою, скільки любові, ласки та благодаті ми отримали в цей день.

Опісля ж, смачнюща піцца, солодке печиво, а який смачний трюфельний чай і все це в компанії дорогих та вже дуже рідних тобі людей – волонтерів. Співи, ігри та гучний сміх, таке враження, що всі сусіди чули та й можливо підспівували разом з нами:)

Наприкінці – “іскра любові”, куди ж без неї, слова вдячності та подяки за те, що цей день були усі разом. Люблю нашу спільноту та тих, хто нас тримає при купці, наших отців, які весь час є з нами, з дітьми, є там де вони є дуже потрібні, і скажу по-секрету, що ми їх дуже любимо, навіть якщо цього не говоримо вголос, то думаю, вони це знають і так. Дякую Богу за цих чудових людей”.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *