Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Друга зустріч ПриСтані-2015

8 липня 2015 року дітлахи вдруге завітали на табір “ПриСтань”.

Зустріч, як завжди, розпочалась з рухливих ігор і бансів, які провели аніматори із храму Різдва Пресвятої Богородиці. Опісля на дітей чекав цікавий квест центральною частиною Львова, а саме площею Ринок та її вуличками. Він складався з шести завдань, після виконання якого діти отримували “смайликів”, які були оцінені балами, а команда, яка найшвидше справилась із завданнями, отримувала великого “смайлика”, який був оцінений в найбільшу кількість балів. Квест підготувала п. Катерина Кінаш – екскурсовод. А ще до нас завітали журналісти з ТРК Львів.

О 13:00 год у храмі святих апостолів Петра і Павла діти спільно молились Літургію. Опісля ми пішли у Школу-інтернат №2, де нам надали приміщення для проведення табору. Там дітлахи пообідали, а отець-диякон Тарас продовжив тему табору “Дари Святого Духа”, розповідаючи про дар “Рада”. На закріплення теми для дітей було проведено опитування у вигляді “морського бою”, який підготувала п. Світлана – фахівець з соціальної роботи личаківського району ЛМЦСССДМ і аніматор в одному лиці.

Ну і звичайно ж дітлахи попрацювали командно своїми рученятами. Першим завданням було домалювати картину, не розмовляючи між собою. Наступним – з різних журналів вирізати картинки, які б відобразили назву їхньої команди, вклеїти в їхній спільний щоденник.

Другий день завершився з приємною втомою як для дітей, так і для волонтерів. Наступна зустріч – 15 липня, на якій дітей чекають нові сюрпризи і пізнання. Хто ще не долучився до нашого табору, але має велике бажання, приходьте – ми усім раді.

І на завершення дякуємо усім, хто допомагає в організації та проведенні цього табору. Ваша допомога і підтримка нам дуже важливі.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


один × 4 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>