Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Допоможи місійному Вертепу!

05-14 січня 2015 року Божого студенти Львівської Духовної Семінарії Святого Духа разом з духовно-патріотичною молоддю Вертепорганізовуватимуть Молодіжний місійний вертеп на північно-східні і центральні терени України (а саме – Харківщину, Полтавщину, Черкащину, Чернігівщину та Київ).

Це ті краї, де про “ВЕРТЕП” або нічого не знають, або лишень чули…; де слід ВІДРОДЖУВАТИ наші рідні християнські і народні звичаї/традиції/культуру…! Протягом цього часу заплановані виступи і спільна коляда у церквах, військових шпиталях (перед нашими пораненими Захисниками Вітчизни), сиротинцях, народних домах, геріатричних пансіонатах, військових частинах, в’язницях, дитсадках, школах тощо.

Також учасники різдвяної мандрівки, втілюючи культурно-просвітницьку, духовну та патріотичну місію, даруватимуть жителям вищезазначених терен (найперше – дітям і молоді) розвиваючу і збагачувальну українську літературу (а саме: дитячі християнські журнали, книжечки, колядники), різдвяні образочки, християнські та патріотичні календарі, тематичні компакт-диски (із колядками, народними і патріотичними піснями), солодощі.

З огляду на вищезазначене, враховуючи чималі витрати, пов’язані із належним  проведення молодіжної місії з вертепом (насамперед – на пальне до орендованого мікроавтобуса, адже приблизний шлях в часі подорожі складатиме близько 2,5 – 3 тис. км.), а також зважаючи на те, що згідно нашого неписаного правила ми на місійних теренах ми не проводимо жодних збірок, слід вирішити усі необхідні організаційні питання ще перед від’їздом, тобто тут – на Галичині. Отож, ми, учасники вертепу, взоруючись зокрема на св. Матір Терезу з Калькутти, принципово не просили матеріальної підтримки у будь-яких державних структур. Натомість, офіційно (через відповідні листи) зверталися до декількох найбільших бізнесменів Львівщини, кожен з яких минулоріч задекларував щонайменше декількадесят мільйонів гривень. Та, на жаль, “цей шлях” виявився хибним, адже жодної гривні допомоги ми так і не отримали від них. Втім, Господь нас не залишив і в предивний спосіб ТВОРИВ ДИВА…, підтверджуючи Своє Благословення на цю справу. Таким чином, ми практично за лічені дні отримали неймовірні “даруночки”, результатом яких (окрім побільшення ВІРИ і Д-О-В-І-Р-И до нашого Батька) стали також вкрай важливі й необхідні для різдвяної місії “ресурси”:

- кошти в сумі понад 3 тис. грн.
- пальне (ДП) до мікроавтобуса – 100 літрів;
- всякі-різні подаруночки, а саме: 250 дисків із колядками (CD-R), декілька аудіо-дисків семінарійного октету “Теофорос” (з народними і патріотичними піснями), понад 30-ть нових часописів “Пізнай Правду” і 10 молодіжних журналів “Кана”, дитячих журналів (“Зернятко”, “Сто талантів”, “Діти Непорочної”) – понад півтисячі примірників, понад 250-ть колядників (вид-в “Покрова”, “Місіонер” і “Колос”), “Календарів Українця” – 100шт., церковних календарів – понад 100 шт., календарів із прислів’ями – 200 шт., 450 різдвяних образочків тощо.

Втім, з огляду на тривалу й далеку мандрівку, а також на високу вартість пального (17 грн. за 1 л.) в останні місяці, зазначених вище коштів таки замало для забезпечення усіх необхідних витрат, пов’язаних з організацією вказаної МІСІЇ.

Отож, СПІШІМО ТВОРИТИ ДОБРО ВЖЕ СЬОГОДНІ – з ПЕРШИХ ДНІВ НОВОГО РОКУ !!

Радо заохочуємо долучитися “ДВОМА ЛЕПТАМИ” (чи фінансовою підтримкою, чи  допомогою пальним) до творення цієї спільної СПРАВИ !.

Для цього слід принести кошти або талони на дизпаливо (ДП) до книгарні “Андріївські дзвони” (біля церкви св. Андрія у центрі Львова) і залишити там (із поміткою: “На ВЕРТЕП !”). Увага !!! – крамниця працює в ці дні до 15:00 год.

З питань безпосереднього внесення добровільної пожертви – звертайся також за тел. 067-928-22-10 (Надійка, наш милий Скарбник )

При цьому, Ти можеш подати (залишити) також і картку з відповідними проханнями, адже учасники вертепу заздалегідь обіцяють молитися весь час різдвяної мандрівки в наміреннях своїх жертводавців.
Ми виїжджаємо зі Львова – у понеділок вранці (09:30 год. 05-го січня) !

З любов’ю у Христі та молитвою

бр. Сергій (студент ЛДС Святого Духа)

Ілюстрація: Наталя Курій-Максимів “Вертеп”, kurij.blogspot.com

Джерело: Дивенсвіт

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


один − = 0

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>