Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Добрий вечір, теплий вечір

Ми вітаєм вас з Різдвом
І віншуєм вам добром!
Вас вітаєм колядою
У щасливу світлу долю!

Щоб ви ніколи не хворіли,
В радості й любові жили.
Щоби в хаті в вас водилось,
Щоб у полі все родилось.

Хай веселістю і миром
Бог родину наповняє,
Свої ласки й благодаті
Із небес вам посилає.

Хай мале Дитя на сіні
Всіх руками обіймає
І лунає радо всюди:
Христос ся Рождає!

В цей святковий зимовий час не одним подібним віншуванням і превеселими голосними співами колядок ми всі вітали і продовжуємо вітати рідних, друзів, близьких, один одного з цьогорічним Різдвом Христовим.

«Христос Рождається! Славімо Його!» – слова, котрі змінюють журбу на щастя, печаль на надію, смуток на радість. Це слова, котрі своїм величавим кликом вітають домівки кожної християнської родини. І звичайно, що цей різдвяний гучний сленг шаленою радістю, величезним потоком любові і наймилішими обіймами Божого Дитятка приходить і вітає серця тих, для кого слова «родина», «сім’я» несуть певну невідомість.

Вчорашній «Теплий вечір» зібрав за святковими столами в одне велике дружнє коло тих, без допомоги кого місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ не змогла би робити для дітей те, що їй робити вдається. «Теплий вечір» – це зустріч тих людей, котрих об’єднує, так би мовити, одна спільна добра риса, одна загальна мета, один і той же поклик сердець – допомагати покинутим дітям. «Теплий вечір» – це можливість капеланів і волонтерів Центру у цей світлий зимовий час від імені дітей-сиріт сказати своє щире і велике «Дякую!» всім, хто відкриває себе і йде назустріч потребуючим малим.

Святий вечір, кутя, страви на столі, світло свічі, дідух, зірка вертепу – символи, які разом з колядою та віншуваннями з покоління в покоління традиційно передають нам дух Різдва. Привітання, що лунають від дорогих і близьких нам людей, завжди посилають кожному нові і нові радісні моменти. А «погода» в родинах за святковими столами завжди приносить тепло і дарує любов. І завдячуючи безперестанній допомозі небайдужих, котрі чи то самі приходять зі своїм внутрішнім відчуттям «хочу допомогти», чи то радо відгукуються на заклик нашого Центру про співпрацю, одинокі діти не тільки в часі Різдва, а й постійно протягом всього року, мають змогу відчувати миті щастя, пізнавати нове, відкривати себе світові, переживати хвилини справжнього родинного затишку і розуміти, що завжди поруч є той, хто підтримає, допоможе, втішить, поведе.

Бути поруч. Як же нам хочеться, щоб біля нас були дорогі нам люди. Хочеться і нам самим бути разом з ними. А як же цього прагнуть діти, усі-усі діти без винятку. Просто бути. Просто поруч.

Кожна акція нашого Центру, справа, захід, табір, та чи інша подія – це здобуток усіх людей, котрі зі своїх направду великих сердець беруть частинки добра і просто безкорисливо дарують їх тим, кому вони так потрібні. І цими спільними зусиллями всім нам разом вдалось реалізувати і вдається підтримувати немало проектів, в яких діти дійсно мають змогу знаходити свій потенціал, розкривати свої таланти, прагнуть розвиватись і тим самим отримувати задоволення, просто вчаться мріяти і, можливо, нехай малими, але точно вдалими кроками наближатись до втілення цих мрій. А через призму усіх цих зовнішніх згуртованих клопотань, праці і досягнень проявляється інше звершення і дещо інший, але чи не найважливіший здобуток, котрий народжується у грудях потребуючої малечі і запалюється в дитячих очах. І не злукавлю ні на тисячну долю відсотка, коли скажу, що це нестримне прагнення бути поруч всіх тих, хто допомагає, дарує покинутим малим не одні щирі миті «теплих вечорів».

Фото з Теплого вечора на нашій сторінці у facebook.com

Завдяки турботі, любові і милосердю добродіїв, однодумців і друзів Центру Опіки Сиріт усі потребуючі діти раз у раз відчувають та отримують опіку, сповнюються любов’ю і збагачуються, можливо, ще не надто зрозумілою для всіх них, але такою необхідною їм надією. І різдвяні свята, заставляючи усіх нас знову і знову переноситись сторінками століть історії в місто Вифлеєм, в ту стаєнку, де для нас з вами народилось життя, приносять світло та посилають свою надію і цим дітям, і усім нам. Тож будьмо певні, що і подальшими спільними, єдиними стараннями в лагідному супроводі Новонародженого добрі, теплі вечори будуть і надалі приходити в життя малих все більше і більше.

Волонтер ЦОС, Андрій Гринда

Дізнавайтесь про нові статті по Email

2 коментарі(-ів) на “Добрий вечір, теплий вечір

  1. […] “Теплий вечір”– це зустріч тих людей, котрих об’єднує, так би мовити, одна спільна риса, одна спільна мета, один і той же поклик сердець – допомагати покинутим дітям. “Теплий вечір” – це можливість зібрати за святковими столами в одне велике дружнє коло тих, хто відкриває себе і йде на зустріч потребуючим малим. “Теплий вечір” – це можливість “Центру Опіки Сиріт” у цей радісний час народження нашого Спасителя від імені дітей, котрим ми спільно допомагаємо, сказати щире «дякую!». Адже завдяки доброті, любові, милосердю діти-сироти неодноразово переживають теплі, добрі, радісні, родинні моменти у своєму дещо іншому, не подібному до інших, житті. […]

  2. […] «Теплий вечір»– це зустріч тих людей, котрих об’єднує  одна спільна риса, одна спільна мета, один і той же поклик серця – допомагати покинутим дітям. «Теплий вечір» – це можливість зібрати за святковим столом в одне велике дружнє коло тих, хто відкриває себе і йде назустріч потребуючій малечі. “Теплий вечір” – це хороша нагода Центру Опіки Сиріт у цей радісний час народження нашого Спасителя від імені дітей сказати щире «дякую!». Адже завдяки нашій небайдужості, любові, милосердю діти-сироти неодноразово переживають теплі, радісні, родинні моменти у своєму житті. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *