Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Дівчина, що подарувала квітку (26 лютого)

Одного разу юнак зустрів у місті чудову дівчину, що продавала квіти і відразу ж закохався в неї. Він усміхнувся до неї і вона також відповіла йому усмішкою, а опісля пішла, подарувавши квітку. Дізнавшись її ім’я юнак послав їй записку сподіваючись на зустріч.

Минали дні, а відповіді не надходило, всі його думки були звернені до коханої, щохвилини перед його очима повстав її образ.

Юнак був настільки схвильований, що цілковито втратив спокій і більше не міг молитися. Опісля його охопив страх і тривога: а якщо вона вважає мене негідним навіть відповіді і тепер насміхається з моїх почуттів, думав юнак.

Минав час і його почала роздирати ненависть і гординя а якщо так, то я більше не буду давати волю своїм почуттям, бо з них глузують усі.

-          Ніхто не гідний моєї любові, – сказав юнак і кинув подаровану квітку у вогонь.

Після того юнак почав молитися, щоб позбутися любові. Але після триденної молитви не знайшов він такого бажаного спокою, а тільки почуття самотності і непотрібності. Я мушу піти до тієї дівчини і спитати, що маю чинити далі, вирішив юнак і пішов до її оселі.

На порозі його зустрів старий власник будинку.

-          Не підкажете, пане, де тепер дівчина, що мешкає тут? – спитав юнак.

-          Дівчина, що раніше жила тут, тиждень тому потрапила у в’язницю за борги і сьогодні вранці померла. – відповів старий.

Усвідомивши, що сталося, юнак впав на коліна і заплакав.

-          Який я був сліпий, якби пішов до неї відразу, то встиг би викупити її, але поглинутий своїми почуттями і хвилюваннями я зовсім забув про ту, кому належало моє серце.

«365 притч на щодень» – видавництво «Свічадо» 2013  (с)

Джерело: Оранта

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


вісім + = 9

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>