Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Капелани, волонтери та діти вчились прощати один одному

5 липня 2018 року капелани та волонтери “Руки Допомоги” відвідали дітвору, яка впродовж літа відпочиває на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Надія» у с. Верхнє Синьовидне.

Уже не в перше місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ здійснює цікаву поїздку до дітвори, яка перебуває на базі відпочинку. Цього разу з капеланом ЦОС, о. Тарасом Мисяковським та волонтерами у мандрівку відправився голова Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ о. Юрко Остапюк. Програма, яку підготувала молодь розпочалася, як завше, з спільної Божественної Літургії, під час якої усі присутні мали нагоду приступити до Тайни Святого Причастя та Євхаристії. Опісля о. Тарас провів цікаву катехизацію на тему “Прощення”. А далі на усіх чекала велика гра з різноманітними базами. Під час гри діти випробували свою силу, акторську майстерність, кмітливість та спритність. А на завершення хлопці з капеланами грали футбол, а дівчата з волонтерами розмальовували цікаві картинки. На прощання малеча отримала солодкий сюрприз.

Фото з відвідин у фотоальбомі 

Це особливі зустрічі з дітьми під час літніх канікул. Присутність капелана у житті дитини не має обмежуватися тільки навчальним роком. Наші отці та волонтери відкладають різноманітні справи та мандрують до дітей, щоб ЗАВЖДИ БУТИ ПОРУЧ.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *