Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“Діти – митрополиту Андрею”

23 квітня 2015 року о 14:00 год на території Львівської загальноосвітньої школи-інтернат №2 за адресою: м. Львів, вул. Просвіти, 2/4, відбудеться акція “Діти – митрополиту Андрею”.

З нагоди 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького, якого шанували і любили як дорослі, так і діти, який опікувався сиротами, виділяючи кошти на їхнє проживання, навчання та лікування, вихованцями школи-інтернату буде організовано акцію-висаджування фруктового саду “Діти – митрополиту Андрею” (близько 100 дерев). До висаджування фруктових дерев долучаться представники громадських організацій, шкільні меценати, духовенство та волонтери.

Під час заходу бажаючі матимуть можливість взяти участь у гаївках, майстер-класах та у ярмарку дитячих гостинців. Тут пануватиме атмосфера веселощів та щастя.

“Ми з радістю запрошуємо всіх гостей, які виявлять бажання завітати до нас у гості та долучитися до висаджування фруктового саду”, – зазначив директор Львівської загальноосвітньої школи-інтернат №2 п. Андрій Закалюк. Контактний телефон закладу: 261-51-80.

Довідково: школа-інтернат №2 заснована у 1956 році. На сьогоднішній день у закладі навчаються і проживають 120 вихованців. Це діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти зі складними життєвими обставинами.

Фото: zbruc.eu

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


два + 4 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>