Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Діти чекають і приймають тих, хто готовий з ними чудити

Сьогодні, 11 березня 2018 року, волонтери “Руки Допомоги” разом з дітьми Дитячого будинку №1 виготовляли сонечка та весело проводили час.

Двічі на тиждень капелан місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Тарас Мисяковський, та волонтери моляться Божественну Літургію з дітьми та працівниками Дитячого будинку, що на вулиці Таджицька 21. Це особлива молитва, оскільки дітвора в ній бере активну участь.

Окрім молитви капелан проводить працю з вихователями, а волонтери забавляють дітей. Щонеділі перед Літургією, у каплиці Введення в храм Пресвятої Богородиці, працівники даного закладу мають зустріч з о. Тарасом, на якій обговорюються різного роду питання про Бога та духовне життя. Вихователі зачіпають теми, які є до кінця не зрозумілі їм. Кожен з них через таку зустріч має можливість ближче пізнати нашого Спасителя, сповідатися, отримати відповіді на свої запитання. Опісля молитви волонтери відвідують дітвору з цікавою програмою, яку заздалегідь готують. Малеча дуже любить нашу молодь і з нетерпінням чекає на неї. Щоразу вони виготовляють щось цікаве своїми руками, бавляться різноманітних ігор, співають, веселяться.

Читайте також: У Хрестопоклінну неділю капелани та волонтери молилися разом з дітьми

Окрім цього закладу волонтери відвідують також інші навчальні заклади, де діти чекають і приймають тих, хто готовий з ними чудити. Долучайтеся!!! Зустрічі волонтерів відбуваються щопонеділка, за адресою пл. Міцкевича, 5 (домофон, 4).

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Один коментар на “Діти чекають і приймають тих, хто готовий з ними чудити

  1. Галина (волонтер) сказав:

    ааа)) яке гарне останнє фото! на ньому дівчинка в повітрі))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *