Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Дітвора з Тернопільської області мандрувала різдвяним Львовом

9 та 10 січня 2019 року місія в рамках чергового етапу “Різдвяної школи” провела казкові дні з дітьми-сиротами, дітьми позбавлених батьківського піклування, із багатодітних та малозабезпечених сімей з Тернопільської області. До Львова завітали вихованці Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів та Новосільського ОСНВК, якими опікується благодійний фонд “Майбутнє сиріт”.

Фото Ви можете переглянути тут.

У перший день учасники святкової школи відвідали музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицього, де мали пізнавальну екскурсію. Опісля Божественної Літургії в Церкві святого Йосафата, усі мали нагоду переглянути “Різдвяну містерію”, яку представили брати із Львівської Духовної Семінарії та молодь з України. На завершення дітвора власноруч виготовила листівку, яку згодом підписала та подарувала друзям. 10 січня розпочалося із спільної Божественної Літургії в каплиці монастиря святого Альфонса отців редемптористів. Учасники “Різдвяної школи” приступили до Тайни Сповіді та Святого Причастя. Далі усі помандрували на “Чудо поїзді” по Львову, де відкрили для себе красу і архітектуру міста. Опісля малеча заглядали у потаємні закутки підземелля Гарнізонного храму. Наша мандрівка завершилась смачним майстер-класом по виготовленні піци у Pizza Celentano Ristorante.

Щиро вдячні малечі за відкриті серця та бажання пізнавати нове. Дякуємо усім спонсорам, а особливо благодійному фонду “Майбутнє сиріт”,  які фінансово підтримали дану поїздку і допомогли дітворі з міста Тернопіль цей різдвяний час розділити з нами у Львові.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *