Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

День Молитви за Сиріт (ОНОВЛЕНО!)

 «Хто приймає таку дитину в Моє Ім’я, той приймає Мене»

(Мт.18:5)день молитви за сиріт

 Кожна друга неділя листопада відзначається – День Молитви за Сиріт – це не свято, а день, коли ми згадуємо про тих, хто потребує нашого піклування і уваги найбільше. В цей день ми закликаємо, щоб кожна людина, кожна сім’я, спільнота в храмі єдналися в молитві за тих, хто позбавлений мати щастя, опіку та любов мами і тата.

Головною передумовою того, що Україна стане країною без сиріт є спільна молитва віруючих та їхні практичні справи в служінні дітям-сиротам, це є не просто обов’язок кожного, а благодійна справа – це Євангелія в ділах.

Головне завдання кожного з нас є продовжувати молитися за долю дітей-сиріт, за об’єднання родин і за дар відповідального батьківства не тільки в сьогоднішньому дні.

Щороку наша молитва за дітей-сиріт розпочинається із чувань, а закінчується молитовною прощею цікавими місцями Львівщини.

8 листопада 2014 р. Б.

18:00 – Божественна Літургія у гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

19:00 – Вечірня

20:00 – Вечірні Чування на тему: «Дорогою до святості».

9 листопада 2014 р. Б.

Поїздка із дітьми у с. Кохавино

8:30 – Реєстрація біля храму Стрітення (вул. Винниченка, 30а).
9:00 – Спільна молитва. Виїзд до с. Кохавино.
11:00 – Перекуска.
11:30 – Екскурсія.
12:30 – Божественна Літургія.
13:30 – Обід.
14:30 – Програма на тему «Дорогою до святості»
16:30 – Перекуска
17:00 – Повернення додому.

У даній поїздці братимуть участь близько 200 дітей-сиріт із шкіл-інтернатів, дітей із складними життєвими обставинами м. Львова та області, волонтери руху “Руки Допомоги” при місії “Центр Опіки Сиріт”, а також батьки волонтерів та усі добродії.

Для реалізації подорожі ми потребуємо Вашої допомоги, щоб покрити транспортні витрати та харчування дітей (за детальнішою інформацією як Ви можете допомогти прохання звертатись в інформаційний центр храму).

Також цього року, з нагоди Дня молитви за сиріт, “Центр Опіки Сиріт” започатковує стильний і інтерактивний флешмоб, долучатись до якого заохочує УСІХ БАЖАЮЧИХ!!! Детальніше про ініціативу та правила участі читайте тут.

А також закликаємо Вас завжди пам’ятати про дітей-сиріт у Ваших молитвах. Ваш внесок – це велика частка любові та опіки над сиротами. Віримо, що спільними зусиллями ми зможемо збагатити життя дітей-сиріт батьківським теплом і любов’ю, відчуттям впевненості у майбутньому.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


4 + = п'ять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>