Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Cоціальна ініціатива “З рук в руки” або як допомогати правильно

Місія “Центр Опіки Сиріт” понад 6 років співпрацює з різними школами-інтернатами, опікується дітьми-сиротами, дітьми із складними життєвими обставинами, підтримує зв’язок з випускниками шкіл-інтернатів, з дитячими будинками сімейного типу (ДБСТ) та малозабезпеченими сім’ями.

Часто ми чуємо про різноманітні потреби, але на жаль не завжди в змозі допомогти. Також до нас звертаються люди, спільноти, які виявляють бажання зробити свій внесок заради добра дітей, але часто не знають у який спосіб краще і кому саме допомогти.

Тому ми пропонуємо Вашій увазі соціальну ініціативу “З рук в руки”, яка діє і має свої плоди. Особа, сім’я або колектив, який бажає зробити добро звертається до нас, а ми у свою чергу направляємо їх у потрібне русло.

Так до голови “Центру Опіки Сиріт” звернулися активні батьки та дирекція школи №53 з бажанням співпраці. Під свою опіку вони взяли 4-х потребуючих учнів Винниківської санаторної школи-інтернат, яким вони закупили одяг, взуття та іграшки. Ще одним гарним прикладом даного проекту є закупівля зимового взуття для 8-ми дітей з Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”. До цього долучилися педагогічний колектив, батьки та діти НВК “Школа Сихівська Гімназія”.

Приємною несподіванкою є для нас те, що до цього проекту долучаються не лише небайдужа громадськість міста Львова, а й люди доброї волі і з-за кордону.  ЦОС отримав посилку з Англії (від п. Олі та її чоловіка) та США (від Halina Czaban) із подарунками та взуттям для дітей-сиріт.

Капелани та волонтери “Центру” щиро вдячні усім хто підтримує дітей, які обділені батьківської опіки та долучаються до нашої праці своїми добрими ділами.

Якщо у Вас виникають питання пишіть нам на пошту: orphancenterlviv@gmail.com

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ дев'ять = 12

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>