Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Брюссельське мереживо

Місто Брюссель відоме вишуканим мереживом. У знаменитих мереживних салонах є особливі кімнати, призначені для плетення найтонших і найелегантніших моделей. Світло ледь пробивається через невеличке віконце і падає тільки на мереживо. Найвишуканіші і найпрекрасніші мережки виходять тільки тоді, коли сам ткач перебуває у темряві, а ткання – на світлі.

Коли Бог уплітає свій візерунок у тканину нашого життя, ми деколи сидимо у «затемненій кімнаті». Темрява видається задушливою. Ми не розуміємо, що Він робить, і не бачимо в темряві жодних благ. І попри це, споглядаючи нашого вірного Ткача, вірте, що найтонші узори вашого життя виплітаються саме в найтемніші дні. Озираючись на своє життя, я розумію, що найближчі стосунки з Богом у мене були саме в найтемніші часи. Вірити – значить іти з Богом у темряві, тримаючись за Його руку.

«365 притч на щодень» – видавництво «Свічадо» 2013  (с)

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ 4 = дванадцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>