Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Бог лікує усі рани

Зустріч23 вересня, о 19:00 на зустріч до волонтерів «Руки допомоги» місії «Центр Опіки Сиріт» завітав п. Роман із комісії «За тверезість життя» Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Метою лекції було розповісти волонтерам про залежності, а саме алкоголізм.

Аналізуючи та вивчаючи про потреби та залежності сьогодення, які має кожна, без перебільшення, людина розумієш те, що в нас є брак любові, відчуття цікавості, задоволення до нашого “друга”, до “стилю життя”, до “способу мислення”. Це є проблема як дітей, підлітків та дорослих, але все ж таки проблема розпочинається далеко не в підлітковому віці, а десь у дитинстві, тому дуже важливо є те, що не потрібно давати пробувати алкоголь дітям і підліткам.

Щоб змінити щось, як зазначив п. Роман, потрібно починати з себе. Потребою людства є те, що нам потрібно дозволити Богу нас любити! Не робімо Йому боляче нашими вчинками! Коли ми крокуємо в напрямку добра, то тим більше віддаляємось від зла.

При кінці зустрічі волонтери щиро подякували п. Роману, що він завітав та розповів що наша любов дуже потрібна дітям до яких ми приходимо.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


вісім + 1 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>