Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Безкоштовне вивчення англійської мови триває

7 травня 2015 року відбулась чергова зустріч англомовного клубу, співініціаторами якого є “Центр Студентського Капеланства” та “Центр Опіки Сиріт”.

Учасникам клубу запропонували обрати для себе рівень: вищий (для тих, хто вже спілкується англійською) та початковий (для тих, хто лише починає вивчати мову). Заняття в обох групах відбувалося, як завжди, цікаво. На початку студенти переглянули відео, а опісля англійською мовою обговорювали та ділились думками від перегляду.

На завершення студентів очікувала приємна новина: о. Юрко Остапюк, голова “Центру Студентського Капеланства”, повідомив, що на початку літа для учасників English Club відбуватиметься табір, що стане логічним завершенням навчального року. Триватиме він майже тиждень. 4 дні, студенти разом із вчителями будуть у Львові, а потім всі разом вирушать у Яремче. Особливістю цього табору є те, що все спілкування відбуватиметься лише англійською.

“Англомовний табір – це хороша нагода закріпити вивчене за час діяльності англійського розмовного клубу, а також хороша можливість остаточно позбутися мовного бар’єру. А ще – унікальна нагода розпочати своє літо з відпочинку в колі друзів та знайомих серед гірських Карпатських краєвидів! Уявіть собі, що увесь тиждень ви дивитесь на світ довкола через призму іноземноі мови”, – звернувся до молоді о. Юрій.

Джерело: Капеланство.info

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ шість = 11

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>