Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Бабуся (27 лютого)

На нещодавно відремонтованій лавці під розпуклою тополею сховавшись у затишній тіні біля входу до під’їзду сиділа добра бабуся.

Сьогодні їй цілісінький день дзвонили онуки. Вона їх дуже любила і свого часу тішила чаєм та пригощала цукерками. Учора приїжджали діти щоб подякувати їй. Сусідка померла – більше ворогів у неї не було, тільки другі. І п’ять кішок – їй особливо подобалися ці смугасті створіння.

Завтра вона помре.

Вона вже знає про це і взагалі, останнім часом часто думає про смерть, бо ж має що втрачати. Усі сили йшли на любов та доброту якою вона попри все огортала всіх хто був поряд.

Завтра вона тихо ляже на канапу і прислухається до серця. що битиметься чимраз тихіше. буде згадувати пережити і тішитися, що серце ніколи не зраджувало їй. Зітхне і всі почують те зітхання. Прошепоче щось і всі почують її шепіт і згодом вона навіть посміхнеться, і багатьом людям полегшає на душі. Вона не сама.

Уже за кілька хвилин сусіди занепокоївшись що вона зникла знайдуть її. Але це станеться завтра, а сьогодні вона ще жива. Скільки тепла, доброти та мудрости плине від неї!

А якою буде наша старість? Про це слід подумати сьогодні. час біжить дуже швидко.

«365 притч на щодень» – видавництво «Свічадо» 2013  (с)

Джерело: Оранта

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


6 − два =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>