Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

9 жовтня

СВ. АП. ЙОАНА БОГОСЛОВА

“Бо Бог – се любов!” (1 Йо. 4,8).

Знаю, що тепло цього Сонця є єдиним ліком на всі ваші болі. Бо здається мені, що саме брак любові є дже­релом всякої біди та нужди.

Кожна людина має право до любові, має право від усіх людей дізнати її. І кривда діється людині, коли за­мало дізнає її. Людина має теж обов’язок і других лю­бити! І кривду їм діє, якщо тієї любові не дає їм. Уявляю собі, що кожна людина, яка не зазнала у своєму житті досить любові, – то наче та бідна, хвора дитинка, якій діється кривда.

На вид тієї кривди, яку так живо відчуває моє серце, хотів би я кожному з вас винагородити її. Хотів би я роз­лити на вас обильний потік гарячої своєї крові, потік га­рячої любові, яка непокоїла би плач вашого горя, гріла б і розважила б ваші бідні, занепокоєні та скривджені серця!

За прикладом святого апостола Иоана, хотів би я по­вторяти тільки то одно: “Дітоньки, любіться”

Більшої науки не навчився він від свого Учителя! Та і я не бачу у Христовому Євангелії більшої науки над на­уку про любов.

Знаю, що “се є звіщення, котре ви чули від початку, щоби всі любили один одного” (1 Йо. 3,11). Знаю, що “лю­бов є від Бога. І кожний, хто любить, від Бога родивсяУ (1 Йо. 4,7). Знаю, що “хто любить свого брата, перебу­ває в світлі, і нема у ньому соблазни” (1 Йо. 2,10). Знаю, що “по тім пізнають усі, що ви мої (Христові) ученики, коми любов матимете між собою” (Йо. 13,35).

Знаю, що Святий Дух каже: “Не будьте нікому нічо­го винні, хіба щоби любити один одного. Бо хто любить другого, сповнив закон”. Отже, любов – це “завершення закону” (Рим. 13,8,10).

1901 р., січня 4, Станіславів, Львів. – Із пастирського послання Митрополита Андрея до духовенства та вірних “Найбільша Заповідь”

365 днів з Великим Митрополитом, роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ 4 = дев'ять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>