Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

9 вересня

Правдиві християни уважають любов правди і спра­ведливости за першу людську прикмету. Тому всіма сво­їми змаганнями бажають розвинути її в собі й довести и до можливої звершености. Тільки такі приймуть Божого Сина, правдивого Бога, приймуть Його передовсім ві­рою в Нього. Віра – се обов’язок чоловіка. Хто не вірить у Христа, той уже осуджений, бо не повірив, – додає апос­тол, – “в ім’я единородного Божого Сина” (Йо. З, 17-18).

Така Божа заповідь, і маємо вірити” (1 Йо. З, 23). ‘Токе Боже діло в наших душах і вірою з’єднується з Богом” (Йо. 6,29).

Вірити – се обов’язок людини, але се враз і найбіль­ше її щастя. А не вірити в Бога – се найбільша нужда, найбільше вбожество, найстрашніше нещастя. І якщо є на світі такі люди, що над ними треба мати милосердя та жаліти над їх нужденним станом, то передовсім ті, що є або називають себе безбожниками. їх ненависть до Бога є доказом, що узнають існування Бога, бо не мож ненавидіти твору уяви.

Хто вірить, той признає за правду все, що в собі міс­тить Боже об’явлення. Хто щиро вірить, той мусить віру вводити в життя, мусить по вірі жити, стверджувати її добрими ділами в Христовому дусі, бо “віра без діл мертва” (Як. 2,17,26).

1937р., січня 7, Львів.Із проповіді Митрополита Андрея до духовенства і вірних на Різдво Христове

365 днів з Великим Митрополитом, роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× 5 = тридцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>