Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

7 вересня

Приймаючи науку Ісуса Христа, людина вважає своїм справжнім, єдиним і найбільшим добром вічне спасен­ия і все те, що веде до нього. А дочасні добра, за які зво­дять люди таку завзяту борбу, тратять в очах справж­нього християнина цілу свою вартість. Вартують вони для нього лише стільки, скільки помагають йому до осягнення найвищої мети.

Християни, що йдуть слідами об’явлених правд, є більше склонні давати, ніж брати. Вони не тільки далекі від того, щоб чинити другим кривду, а ще й зі сво­го добра дають іншим. Бо знають, що тим способом з’єднують собі вічну нагороду. їхня самолюбов полягає лише на тому, що бажають собі вічного щастя, а на цьо­му світі Божої ласки, потрібної саме до осягнення цьо­го щастя. А така самолюбов не тільки не противиться любові ближнього, а ще й на ній опирається. Бо любов ближнього – це саме та дорога, якою християни йдуть, щоб осягнути вічне спасения.

Наука Ісуса Христа, відвертаючи людей від усякого гріха, привертає їм первісне природне здоровля і тим способом розвиває в них вроджене їм почування, що всі люди є собі братами, членами одного тіла, одної родини.

Та ще сильнішою понукою до любові для христия­нина є сам приклад Христа, що заєдно стоїть перед його очима.

А розмовляючи в молитві з Христом та розважаючи Його науку і приклад Його життя, християнин засвоює Його спосіб бачення речей. Тим чином стається подіб­ним до Нього, а тим самим і вчиться від Нього любити людей.

Учиться з любов’ю глядіти на світ, бо на першому міс­ці бачить у житті Христа і Його науку – чол овіколюбіє.

1901 р., січня 4, Станіславів, Львів.Із пастирського послання Митрополита Андрея до духовенства та вірних Найбільша Заповідь”

365 днів з Великим Митрополитом, роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


чотири − = 3

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>