Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

5 липня

Ми знаємо, що було би правдивим нещастям для на­роду, якби хотів прав своїх горожанських уживати не після Божого закона і Христової науки. Для того мусимо вас, дорогі браття, перестеречи перед небезпеками, на які ви не раз наражені.

Настали такі часи, що віра в людських серцях ослаб­ла, а много цілком від неї відступили, відпали від Ісуса Христа; множаться безбожні книжки, книжечки і часо­писи не без великого згіршення для вірних.

Не одні засліплені або збаламучені повторяють без­божну науку, що в політиці гріхів нема, що все вільно в горожанськім життю, що життя публічне, політика може обійтися без Бога, без Христа Спасителя.

Перед такими бесідами перестерігаємо вас усильно, бо то бесіди ложні і богохульні.

Христос, Божий Син і правдивий Бог, що народив­ся з Пречистої Діви Марії і вмер на хресті для нашого спасения, лишив нам Свою Божу науку, щоби ціле наше життя просвітити, щоби нас научити, як і що в кожнім положенню маємо робити.

Не було, нема і не буде людської науки, ані людської ради, котра би могла заступити Божу науку, як не було, нема і не буде чоловіка, котрий би так добре знав, як Ісус Христос Божий Син, чого нам потреба.

Його свята наука єсть непомильною, в блуд не може впровадити, бо за нею стоїть повага об’являючого Бога, що і Сам помилитися не може, і нас в блуд не може впровадити.

Христос о Собі сказав: “Я Світло для світу. Хто йде вслід за Мною, не буде ходити у темряві той. але мати­ме світло життя” (Йо. 8,12). Хто держиться Христової науки, той певно не заблудить, бо має світло, котре до життя веде.

І кожний з вас се знає. Нема між вами таких, котрі сумнівалися би в правдивості, святості науки віри. Кож­ний знає, що Божа наука потверджена всіма чудесами Христа Спасителя, потверджена Святим Духом, дана нам з неба. Голошена через апостолів, визнавана через мучеників, цілий світ впровадила в нове життя.

1907р., січень, Львів.Зі спільного пастирського послання Митрополита Андрея та Єпископату Галицької церковної провінції до народу “0 виборах до парламенту”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


сім − = 2

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>