Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

4 січня

Христос почав Свій лад, який хотів завести поміж людьми, якраз від родини! Тому й я зачинаю представ­лення науки Христа як суспільної науки від мови про християнську родину!

Цю науку приношу Вам якраз на початку року, який у цілому християнському світі зветься ”святим” і “юві­лейним” роком. А годі мені найти відповіднішої науки на цей святий рік, як саме ту, що не тільки сама в собі є святою, але – що важніше – є основою святости як для кожного християнина зокрема, так і для цілого народу.

Говорячи про християнську родину, я свідомий саме того, що подаю Вам науку, від якої залежить і на якій спирається майбутність цілого народу.

І я переконаний, що як тільки послухаєте мого голо­су і разом зі мною візьметеся до праці, до якої взиваю, то дерево суспільної сили та суспільного щастя закоріниться глибоко в серці народу. А корінь його набере такої три в кости, идо дерево це не зможуть уже звалили й не знати. які бурі, й не знать які перевороти…

Я свідомий того, що плоди праці, до якої Вас взиваю, й після десяти віків триватимуть непохитно. І що з роду в рід. і з віку в вік приноситиме ця праця й Богові хвалу, а нам усім та й цілому нашому народові честь і силу. І що ця праця наша буде просвічувати та освячувати всі діла наші, що стягатиме на Вас і на Ваших дітей, внуків та й правнуків Боже благословення.

А з цим благословенням розростешся, Мій Рідний Народе, в народ великий і могутній, багатий і щасли­вий, у народ віруючий, побожний і моральний, у народ святий!

1900 р., Жовква. – Із пастирського листа Митрополита Андрея до духовенства І вірних “Християнська родина”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


6 − три =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>