Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

39 усиновлень на Львівщині в 2014 році

Торік на Львівщині усиновили 39 дітей-сиріт.

Як стверджує видання galinfo, торік у Львівській області усиновили 39 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них громадянами України 35 дітей та 4 дитини усиновлені іноземними громадянами.

За словами начальника служби у справах дітей ОДА Володимира Лиса, станом на кінець минулого року на регіональному обліку дітей, які можуть бути усиновлені, перебувають 629 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Впродовж 2014 року на регіональний облік з усиновлення поставлено 70 дітей.

“За віковими категоріями, до 3 років на такому обліку перебувають 6 дітей, з них 4 дітей знаходяться в сімейних групах; від 3 до 6 років – 25 дітей, з них перебуває в сімейних групах 22 дитини; від 6 до 10 років – 75 дітей, з них перебуває в сімейних групах 62 дітей; від 10 до 15 років – 263 дітей, з них перебуває в сімейних групах 186 дітей; від 15 до 18 років – 260 дітей, з них перебуває в сімейних групах 156 дітей”, – конкретизував В.Лис.

Джерело: galinfo.com.ua

Фото: news.mistinfo.com

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


4 × чотири =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>