Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

31 січня

Божий сівач, Христос Спаситель, зібрав Собі гей би до помочі людських сівачів Божого слова, казав їм пиль­нувати сівби. Вложив у їх руку святе зерно, здав на них Свою роботу, казав їм то зерно по світі розкидати, щоби впало в кожний найменший куточок, аби дійшло до кожної людської душі й усюди Богові Всевишньому в небі, а нам, людям, на світі принесло.плоди добрих діл християнського життя.

І сказав до них Христос: “Дана Мені всяка влада на небі й на землі. Ідіть отже; і зробіть учнями всі народи: христячи їх в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа; навчаючи їх берегти все, що Я вам заповідав. Отож Я з вами по всі дні аж до кінця віку” (Мт. 28,18-20).

Кожне покоління видавало людей, які віддавали ціле життя на ту Христову службу голошенням Божої науки. З кожного покоління покликував Дух Святий людей до святої праці над спасенням людей; і давав їм Божу силу і Боже світло, мимо людської немочі, достойно управдя, ти слово Божої істини.

Божа благодать робила з них самих святих і освячувала через них людей. І справджувалася по всі часи Христова обітниця, дана апостолам: “Я з вами по всі дні аж до кінця віку” (Мт. 28, 20).

1913 р., березень-квітень, Львів. – Із праці Митрополита Андрея “Божа сійба”

365 днів з Великим Митрополитом, Роздуми на щодень

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


чотири × 8 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>